Modem Router olarak kullanılır mı?

hanifi_corak

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Backend Developer
Merhaba arkadaşlar. Ben Kırıkkale'de oturuyorum. TTNET'den hizmet alamadım. Bende Kırıkkale'de Kır-Net adında bir firmadan internet hizmeti alıyorum. Fakat resimdeki gibi bir şeyle sadece bilgisayarda kullanabiliyorum.

63181614_337960699.jpg

Wi-Fi yoluyla kullanmak için Router gerekiyormuş. Ben de şu an bilgisayar yoluyla Wi-Fi ile paylaşıyorum ancak oda sağlıklı olmuyor. Bende ZTE H108N modemi var Ttnet'in verdiği. Ben bu modemi Router olarak kullanabilir miyim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin router özelliği varsa modem arayüzünden router için ayar yaparak kullanmayı deneyebilirsiniz. Belirttiğiniz cihazdan modeme ethernet kablosu ile interneti getirirsiniz. Modemde router özelliği ile kablosuz olarak yayınlar.

hanifi bey hala kullanıyormusunuz interneti bende ttnet den bıktığım için bir arayış içerisindeyim ama her şey ttnet alt yapısı sadece kırnet değil eyer hala kullanıyoriseniz nasıldır kesinti fln oluyormu ? artısı eksileri nedir ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı