Modem Tavsiyesi: DSL-N10E, DSL-N12E veya DSL-N14U ?

kavra2

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik - Elektronik
Arkaşlar kullanmakta olduğum modem SüperOnline'nin verdiği AirTies Air6372 Modeli. Modemimin Wireless çekim alanından hiç memnun değilim. Evimiz dublex ve modem sadece kurulu olduğu odada çekiyor desem yalan söylemiş olmam. Bana evin her tarafında güzel çekicek kopmalar olmayacak bir modem önerebilir misiniz ?

Marka olarak açıkcası ASUS düşünüyorum ve ASUS'un çok kötü olduğunu birisi kanıtlamadığı sürecede başka marka alma taraftarı değilim. Birkaç modem baktım ama özelliklerinden pek birşey anlamadım. Alta linkini verdiğim modemler hakkında merak ettiklerim şunlar;

• Evin 2 katında da,Wireless alanı iyi, kopma ve dalgalanma olmayan güzel birşey olacak.
  • Şu anda 8 Mbps internet kullanıyorum ama ileride altyapı oluşturulursa tabikide 16Mbps Ultranet yada daha yüksek Fibernet kullanıcağım. Bu modem benim bu konuda ne kadar ihtiyacımı karşılar ?

Asus Dsl-N10E 150Mbps Kablosuz-N Adsl2+ 4 Port Modem - Vatan Bilgisayar
Asus Dsl-N12E 300Mbps Kablosuz-N Adsl2+ 4 Port Modem - Vatan Bilgisayar
Asus Dsl-N14U 300Mbps Kablosuz-N Adsl2+ 4 Port Modem - Vatan Bilgisayar

Cevap Veren Arkadaşlara Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus N14u kullanıyorum. Kablosuz Ttnet'in verdiğinden çok daha iyi. Apartmanın karşı dairesinde oturan akrabamın evinden rahatlıkla kullanabiliyorum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim.

Tesekkür ederim recep kardesim bilgi için.Bu arada birçok incelemeni takip ediyor ve başarılarının devamını diliyorum senin adına :) Simdi sipariş veriyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı