Modem üzerindeki İnternet ışığı sönüyor

233673

Hectopat
Merhaba, ilk aboneliğimi Türk Telekom'dan aldım ve hiç kopma sorunu yaşamıyordum. 4 5 sene kullandım sonrasında gelen zamdan dolayı TürkNet'e geçiş yaptım. İlk 2 ay sorun yoktu sonrasında sürekli kopma sorunu yaşamaya başladım. Açtığım sayısız destek kayıtlarına rağmen sorunum çözülmedi. Ben de tekrardan Türk Telekom'a dönüş yaptım. Temmuz'un 1'inde bağlantım yapıldı ve o günden beri kopma yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum altyapınızda kopma gözükmüyor dediler. Modem üzerindeki ışıklardan sadece İnternet ışığı sönüyor DSL ışığı sabit 1 dakika içinde İnternet ışığı tekrardan yanıyor direkten gelen kabloyu duvarı kırıp direk pirize bağladım. Priz'den de Modem'e tek kablo geliyor. Sizce sorun ne olabilir?
Modem: ASUS AC750 VDSL modem.
Modem günlüğüne bakabilir misiniz ben bir şey anlamadım.

vdsl.jpg

Ekip gelip kurulumu yapıp gitmiş ben yokken kafalarına göre şifre vs. belirlemişler bende modemi sıfırlayıp yeniden kurulum yaptım sonrasında kopmalar başladı.

Bunu çözse çözse ya Telekom ya da İnternet operatörü çözer operatör müşteri temsilcisini arayıp onunla beraber kurulum gerçekleştirin öyle daha sağlam olur gene olmazsa Telekom'a başvur.

Bunu çözse çözse ya Telekom ya da İnternet operatörü çözer operatör müşteri temsilcisini arayıp onunla beraber kurulum gerçekleştirin öyle daha sağlam olur gene olmazsa Telekom'a başvur.

Çözseler keşke ama çözemiyorlar Türknet'te bukadar kopma yaşamıyordum pişman oldum Türk Telekom'a döndüğüme.

Yeni konular

Geri
Yukarı