Modemdeki Işıklar

Sansür

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bazan sinirden yapıyoruzdur,bilirsiniz heralde. 1 defa sağlam yapıştırdım modeme üstteki 2 ışık bildiğiniz kaydı. Ben bunun içini açıp düzeltmek istiyorum nasıl yapabilirim.Eğer internet hızına zararı varsa değiştiririm.Fakat yoksa kalsın yani... yardımcı olursanız sevinirim. :D
Resim burda:
blVL2V.jpg

Işık sorun olmaz . O sadece neyin olup olmadığını gösterir hdd led i anakarta bağlamak gibi bir sorun cıkmaz. Eğer sinirlenip vurursan boksör kırığı olabilir . Ledleri kaydırmıssın ama içindeki parça hasar aldımı ?

Ledler yuvasından çıkmıştır. İlla düzelteceğim diyorsan açıp ledleri yerine tak çok kurcalamadan. Başka hasar yoksa hızını etkilemez. :D

Son düzenleme:
İçini açabilsem takacağım nasıl açacağımı bulamadım söylerseniz sevinirim. :D

Işık sorun olmaz . O sadece neyin olup olmadığını gösterir hdd led i anakarta bağlamak gibi bir sorun cıkmaz. Eğer sinirlenip vurursan boksör kırığı olabilir . Ledleri kaydırmıssın ama içindeki parça hasar aldımı ?
Bilmiyorum. :D

statik elektrik vardır , önce topraga elle , demire tutun yoksa yakarsın modemi 5 dk kapali kaldıktan sonra aç .

Fotoğrafı sosyalde buldum. Bir arkadaş da çekmediği için anten ekleme yapmış. :D
Göründüğü gibi yan kısım açılıyor. Altta bir vida yeri var gibi. Ama nazik aç tırmaklı sanırım. Kırılmasın sonra. Olmuyorsa da zorlama. :D

LKdbHKn.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı