Modemden USB Belleğe İnternet Nasıl Aktarılır?

Merhaba.
Abilerim şimdi bende 8 GB USB bellek var ve bu USB belleği modeme baglayıp USB'ye internet yüklemesini (aktarmasını) istiyorum. Böyle bir işlem varsa nasıl yapabilirim?
Böyle bir şey imkansız. İnternette gördüğünüz videolara falan da inanmayın.

Merhaba.
Abilerim şimdi bende 8 GB USB bellek var ve bu USB belleği modeme baglayıp USB'ye internet yüklemesini (aktarmasını) istiyorum. Böyle bir işlem varsa nasıl yapabilirim?
Fiziksel veya dalga boyutunda bir trafik olmadan internete erişim mümkün değildir. İnternet kopyalanamaz, çoğaltılamaz.

Merhaba.
İstediğin dosyayı indirip belleğin içine atabilirsin ama sonra kullanmak üzere `internet` depolayamazsın maalesef. Tek yol bu.

Konu eğlence, mizah üzerine açılmış diye bekliyordum ciddiymiş, modem de ki USB port yuvası ağ'a bağlanan cihazlar için dosya paylaşımı yapıyor.

Küçükken internet kafede kısayolları belleğe kopyalayıp eve koştuğum zamanı hatırladım.

Dostum, interneti bir çeşme gibi ve USB belleği kova olarak düşün. Çeşmeden bir kova su doldurup kullanabilirsin ancak çeşmeyi başka yere götüremezsin. İnternet dediğimiz şey aslında dünya üzerindeki diğer bilgisayarlara bağlanmamız. Bu evlerimizdeki bilgisayarlardan serverlar'a kadar birçok cihazı kapsıyor.

Eğer internetten bir şeylere ihtiyacın varsa, örneğin bir Wikipedia sayfasını kopyalayıp eve götürmek istiyorsan ihtiyacın olan sayfada sağ tıkla>"yazdır" seçeneğine bas ve ekranın köşesinde çıkan PDF olarak kaydet seçeneğine basarak USB belleğine kaydet. Bunun dışında siteleri sağ tıkla>farklı kaydet seçeğine tıklayarak o sayfanın anlık verisini kaydedebilirsin ancak bu videolar vs. için değil metin ya da görsel bazlı verilerden oluşacaktır.

Bunu yapmanız imkansız. Bu video veya fotoğraf değil. Sürekli bir sunucuya veri alışverişi yapan sistem. Suyu fileye doldurabilir misiniz?

Geri
Yukarı