Modemi Kablosuz Router'a Çevirme

DDR 5 RAM

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar. Elimde D-Link bir modem var. İnterneti komşudan alıyorum. Normalde router var ama interneti yavaşlatıyor. Bu modemi routera çevirebilir miyim? Komşudan aldığım için kablo ile bağlamam mümkün değil. Kablosuz olarak bağlayıp router olarak kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam modeli DIR-825

Zaten aratınca direkt router diye çıkıyor internette. Modem arayüznde gir kurcala biraz router modunu bulursun. Arayüze girmek için rehberimi uygulayabilirsin. Hat değerlerine bakmak için değil ama :D Sadece arayüze girmeyi bilmiyorsan diye dedim.

Zaten aratınca direkt router diye çıkıyor internette. Modem arayüznde gir kurcala biraz router modunu bulursun. Arayüze girmek için rehberimi uygulayabilirsin. Hat değerlerine bakmak için değil ama :D Sadece arayüze girmeyi bilmiyorsan diye dedim.

Arayüzü biliyorum. Yani kablosuz olarak hiç kablo ile uğraşmadan yapabilir miyim? Birde pc ye ethernet kablosu ile bağlayıp mı yapacağım? Lütfen detaylı anlatır mısınız? Çok ihtiyacım var şu an.
Hocam cihaz bu Yeniden Yönlendirme Bildirimi 4 değil 2 antenli.
Pardon hocam o da router mış.

Son düzenleme:
Arayüzü biliyorum. Yani kablosuz olarak hiç kablo ile uğraşmadan yapabilir miyim? Bir de PC'ye Ethernet kablosu ile bağlayıp mı yapacağım? Lütfen detaylı anlatır mısınız? Çok ihtiyacım var şu an.
Hocam cihaz bu Yeniden Yönlendirme Bildirimi 4 değil 2 antenli.
Pardon hocam o da router mış.

Arayuzunu kurcalarsabiz bulursunuz. Access Point kablolu olan. Router’da kablosuz bicimde olur:).

Yeni konular

Geri
Yukarı