Modemim 10 Saniyede Bir İnternet Bağlantısını Kaybediyor

da santa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetim sürekli gidip geliyor. Geldiğinde ise en fazla 10 saniye duruyor. Defalarca reset atıyorum bazen düzelir gibi oluyor ancak tekrar gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminizin marka modeli ne ? Kablosuz mu bağlanıyorsunuz ? Laptop ise marka, model nedir ? Masaüstü bir bilgisayar ise anakart marka, modeli nedir ? Eksik bilgi verirseniz, eksik çözüm buluruz.

Arkadaşım benimde aynı sorun var kablosuz bağlanıyorum modemim airtes 6372 dizüstü pc ise asus G550jv internet hızıma bakiyorum 8mbit üstü ama internete girerken video izlerken felan cok ağır sayfa acerken pc ile şirketten bağlanıyorum gayet hızlı şirkette 100mbit internet.. evde sölemek gerekirse nerdeyse giremiyorum internete süperonline kullanıyorum

Güncel ne sorun oldugnu anlamadım süperonline aradım cözüldü diyip duruyolar herhangi bişey oldugu yok modem almayı düşünüyorum sorun cözülmesse bi öneriniz varmi modem olarak ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı