Modemin internet ışığı yanmıyor

34YunusEmre

Decapat
İyi günler, TD-W9970 V3 modelinde bir modem satın aldım ürünü 2-3 gün kullandım sabah internetim olmadığını fark edince modemi kontrol ettim internet ışığı yanmıyordu sorunu bir türlü çözemedim sıfırladım DNS ayarlarına baktım ama hiçbiri işe yaramadı sadece internet ışığı yanmıyor yardım edebilirseniz teşekkür ederim.

İnternet servis sağlayıcının ile görüş. DSL ışığı yanıp internet ışığı yanmıyorsa onlarda bir sorun vardır yada kullanıcı adın ve şifren değişmiştir.
Bunlarda sıkıntı yoksa. Modem arayuzunden NAT diye birşey olması lazım o deaktifse aktif yap.

İnternet servis sağlayıcının ile görüş. DSL ışığı yanıp internet ışığı yanmıyorsa onlarda bir sorun vardır ya da kullanıcı adın ve şifren değişmiştir.
Bunlarda sıkıntı yoksa. Modem arayuzunden NAT diye bir şey olması lazım o deaktifse aktif yap.

Dediğiniz ayarı bulamadım ama başka bir modemde denediğim zaman DSL ışığı yanıyor bu durumda modem yanmış ya da sıkıntılı olabilir mi demek isterim ama 3-4 gün oluyor alalı.

Dediğiniz ayarı bulamadım ama başka bir modemde denediğim zaman DSL ışığı yanıyor bu durumda modem yanmış ya da sıkıntılı olabilir mi demek isterim ama 3-4 gün oluyor alalı.
Denediğiniz modemde internete bağlanabiliyor musunuz?
Yeni aldığınız modemin DSL ışığı mı yanmıyor yoksa internet ışığı mı?

Sadece internet ışığı yanmıyor geri kalan tüm ışıklar yanıyor.

İnternete de bağlanamıyorum mesela telefonda gözüküyor bağlanıyorum ama internet yok.

Sadece internet ışığı yanmıyor geri kalan tüm ışıklar yanıyor.

İnternete de bağlanamıyorum mesela telefonda gözüküyor bağlanıyorum ama internet yok.
İnternet servis sağlayıcınızdan kullanıcı adı ve şifrenizi alın. Büyük ihtimalle kullanıcı adı ve şifreniz değişmiş.

İnternet servis sağlayıcınızdan kullanıcı adı ve şifrenizi alın. Büyük ihtimalle kullanıcı adı ve şifreniz değişmiş.
Hemen bakıyorum kardeşim.

Servis sağlayıcımı aradım ve dediğiniz gibi bir şekilde şifre değişmiş hemen hallettim teşekkürler cevap için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı