Modemin üstüne çay döküldü

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
AirTies Air 5442 modemimin üzerine çay döküldü geçen gün. Hemen döküldüğü gibi ters çevirdim ve üstünü temizledim. Modemi bozarım endişesiyle hiç içini açıp kurulamadım. Şu sıralar da Wi-Fi ile ilgili sıkıntı yaşıyorum (Bilgisayarda 16Mbps olan hız indirme/güncelleme yapılmamasına rağmen telefonda çok düşük.) dökülen çaydan dolayı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeme nasıl çay döküldü merak etmedim değil açıkçası:)

Neyse şaka bir yana bilgisayarda normal hızında devam ediyorsa ben sorun olabileceğini düşünmüyorum. Ama tabi siz işinizi garantiye almak için içini açıp baktırın. Ne olur ne olmaz.

Modeme nasıl çay döküldü merak etmedim değil açıkçası:)

Neyse şaka bir yana bilgisayarda normal hızında devam ediyorsa ben sorun olabileceğini düşünmüyorum. Ama tabi siz işinizi garantiye almak için içini açıp baktırın. Ne olur ne olmaz.
Elim çarptı diyelim, modem de masanın yanında kasanın üstünde olunca da böyle oldu :) İçini kendim açsam sıkıntı olur mu acaba? Servise gönderince kullanıcı hatası diyip bir ton gereksiz ücret çıkarmasınlar sonra.

Elim çarptı diyelim, modem de masanın yanında kasanın üstünde olunca da böyle oldu :) İçini kendim açsam sıkıntı olur mu acaba? Servise gönderince kullanıcı hatası diyip bir ton gereksiz ücret çıkarmasınlar sonra.
Tamirinden anlamıyorsanız hiç açmayın derim, daha fazla zarar vermeyin cihaza. Bilgisayarcıya götürün baksın durumuna yapabilirse yapsın, servise gerek yok:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı