Moderasyon 30 makalemi başka kategorilere attı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
@Emre C, bana gösterilen şeffaflığı umarım diğer üyelere da gösterirsiniz dediğim için moderatörünüz "30" makalemi gidip başka kategorilere attı. Ban atılmasa bile üyenin açığı bariz bir şekilde aranıyor, günde 3 uyarı yediğim bile oldu. Ne yazık ki şeffaf davranılmıyor, bunu kabul etmek lazım.

@Emre C, nasıl uygun görülürse artık bilemiyorum. Artık aktif olarak takıldığım bir kategori değil. Ama sırf bunu dediğim için göze çarpa çarpa bildirim atarak konularımın başka kategoriye taşınması hoş değil. Kanıtım da var, isterseniz gönderebilirim. Ben makalesinde değilim zaten ancak yapılan bu davranış hoş değil. Umarım kendini anlatabilmişimdir.

@Emre C, nasıl uygun görülürse artık bilemiyorum. Artık aktif olarak takıldığım bir kategori değil. Ama sırf bunu dediğim için göze çarpa çarpa bildirim atarak konularımın başka kategoriye taşınması hoş değil. Kanıtım da var, isterseniz gönderebilirim.
Gerek yok, moderasyon makale olarak değerlendirmediği için farklı kategorilere taşımıştır. Bunun da çözümü o kategoriye konu tipi eklemek.

@Emre C, dediğim gibi nasıl uygun görürseniz ancak moderasyonla yaşadığım o tartışmadan sonra 1 dakika arayla 2 uyarı, üstüne bir de bunu yaşadım. Bunu tesadüf olarak değerlendirmemi bekleyemezsiniz. Biz üyeleriniz, bize düşman gözüyle bakmayın yani. Onu demek istiyorum.

@Emre C, ben size resimle ifade edeyim:

1639320747166.png

Öncelikle bu mesajdan dolayı uyarı aldım. Sebebini öğrendim rapor yoluyla. İlgili resimleri de ekleyeyim:

1639320799269.png

Bu lafın üstüne bana gösterdiğiniz şeffaflığı umarım diğer üyelere de gösterirsiniz dedim. Sonucunda da göze çarpa çarpa bu bildirimleri aldım. Çok nadir bildirim atılıyor, buna gidip de tesadüf diyemem.

1639320870221.png

1639320880501.png

Ekstradan o gün şu 2 uyarıyı da aldım:

1639320904483.png

Konuya alakasız olan mesajı raporlayıp yeni konu oluşturulmasını istemişsiniz sonra o mesaja cevap vermişsiniz, bildiğiniz üzere bu yüzden uyarı almışsınız.

Bu durumda konuyla alakasız mesaj yazılınca raporlayıp yeni konu oluşturulmasını belirtince yanına oluşturduktan sonra linkinin sizinle de paylaşılmasını rica edebilirsiniz. 1 ay geçmiş bu belirttiğiniz şeylerin üzerinden, bundan sonra daha erken bildirirseniz daha iyi olacaktır.

Bağlaç uyarısı hakkında da bir güncelleme yaptık, eski okurlarımız mesajında sadece bir bağlaç hatası yaptıklarında artık uyarı almayacaklar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı