Moderasyon Ekibi sağ olsun forumu bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Spontune

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Şu konuya iki mesaj yazdım ikisini de buraya iliştireyim hemen;
Ben ilk işlemci en son ekran kartı almıştım nasip kısmet işi biraz da.
Bu konu paralel evrende mi geçiyor? PowerBoost övülmüş TT gömülmüş. Yüksek RPM sistem toplayabiliyor. Neredeyim ben?
İlk mesajda konu sahibi en son işlemci ve ekran kartını alacağını belirtmiş ben de daha farklı bir yol izleyerek sistem topladığımı ve bu işler biraz değişkenlik gösterdiğini belirtmek için nasip kısmet işi yazdım.
İkinci mesajda ise genel itibariyle bana saçma gelen bir konu üzerine sarkastik bir yolla mesaj yazdım PowerBoost güzel bir marka denirken TT markasını beğenmeyenler olmuş ayrıca @RPM ile ilgili birkaç şaka da yapılmıştı bunun üzerine mesajıma bunu da ekledim. Benim dışımda birkaç kişi daha bununla ilgili ceza yemiş ve mesajlar silinmiş. Silinme ve ceza yememin sebebi konuya katkı sağlamamasıymış. Komik olan tarafı bu mesajları konu sahibi beğenmişti bile. Beğenmese kendisi rahatsız olup rapor etmiş olabilir diye ne bu konuyu açardım ne de Sosyal'i bırakırdım. Bu mesajlar gereksiz mesaj sayılıyorsa şu anda technopat.net/sosyal forumunda yazılan mesajların yarısını gereksiz mesaj diye silmeniz gerekir. Bu mesajımı konuya katkı sağlamadığını gören @Moderasyon Ekibi, yine Sosyal'e hiçbir faydası olmayan hatta zararı olan konuları onaylayan da @Moderasyon Ekibi. Bununla birlikte konudaki mesajlarla bile uğraşan ama konunun kilitlenmesi için kendilerini etiketlediğimde kilitlemeye tenezzül etmeyen de @Moderasyon Ekibi. Bu "Moderasyon Ekibi" güruhu geldiğinden (veya aktif hale geldiğinden) beri zaten herkes şikayetçi olmaya başladı ben abartıyorlar diye düşünüyordum fakat aksine hiç de abartmamışlar.

Artık herhangi bir konuya yardım dahi edebiliyor olsam, mesaj yazmayacağım. Sadece rehber ve inceleme konuları açacağım onlarda dahi soru soranlara mesaj atmayacağım çünkü bu güruh tekrar ban atacak belli. 21 Aralık 2017'den beri ceza almamış ve bu konuda çok titiz davranmama rağmen bu boş güruh bana aynı çatı altındaki uyarıyı iki ayrı ceza olarak vermiştir.

Bununla birlikte konudaki mesajlarla bile uğraşan ama konunun kilitlenmesi için kendilerini etiketlediğimde kilitlemeye tenezzül etmeyen de @Moderasyon Ekibi.
Rapor sistemini kullanmanız gerekiyor. Etiketlere bakılmıyor.

Konuyla alakasız mesajlar silinmiş, uyarılar verilmiş. PSU'nun kutu açılımı konusu mizah, sohbet konusuna dönüşmüş. Her konuda mizah ve sohbet yapılamaz. Katkılarınız için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı