Moderatör nasıl olunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Moderatör olmanın 2 şartı var; ilk olarak yönetim tarafından yararlı bir üye olarak görünmen gerekiyor. İkincisi ise moderatör olmaya hevesli (başına geleceklerden habersiz) olman lazım.

Bu 2 şey varsa kuralların alayı üyeye göre esnetiliyor. Moderatörlük verilmek "istenen" biri başvurmuşsa bu kuralların bir anlamı yok. İstersen 13 yaşında ol, istersen 15 tane uyarın olsun, istersen 1000 mesaj bile yazmamış ol fark etmez. Tabii 180 mesajla olabilecek bir şey değil bu, teknik bölümlerde bir süre aktif olman ve doğru şekilde millete yardımcı olman gerekiyor ki göze batasın.

Yalnız söyleyeyim, moderatör olmanın istenilecek bir tarafı yok. Üyeyken forum çok daha keyifli benden söylemesi...

Moderatör olmanın 2 şartı var; ilk olarak yönetim tarafından yararlı bir üye olarak görünmen gerekiyor. İkincisi ise moderatör olmaya hevesli (başına geleceklerden habersiz) olman lazım.

Bu 2 şey varsa kuralların alayı üyeye göre esnetiliyor. Moderatörlük verilmek "istenen" biri başvurmuşsa bu kuralların bir anlamı yok. İstersen 13 yaşında ol, istersen 15 tane uyarın olsun, istersen 1000 mesaj bile yazmamış ol fark etmez. Tabii 180 mesajla olabilecek bir şey değil bu, teknik bölümlerde bir süre aktif olman gerekiyor ki göze batasın.

Yalnız söyleyeyim, moderatör olmanın istenilecek bir tarafı yok. Üyeyken forum çok daha keyifli benden söylemesi...
Hocam siz eski moderatör müsünüz?

Hocam ben şartlara uyum sağlıyor muyum? Bu arada profilimdeki yaş doğru değil. Daha 3 ay dolmadı ancak dolunca başvuracağım. Gerçek yaşım 13. Yaklaştım 13'e. Eğer ki oluyorsa bu mesajımı alıntılayınız lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı