Moderatör nasıl olurum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuya bakabilirsiniz.

Onun haricinde, yönetim bazen "Moderatör olmak ister misin?" diye sorabiliyor.

Bu konuya bakabilirsiniz.

Onun haricinde, yönetim bazı üyelere "Moderatör olmak ister misin?" diye sorabiliyor.
Yani belki kurallar değişmiştir :D Hala daha anlamadığım bir şekilde çoklu üyelikten ceza almıştım :D

Sırf adının altında moderatör yazsın, daha fazla beğeni toplarım diye düşünüyorsan (ki olanların çoğu bu yüzden istiyor) uzak durmanı tavsiye ederim. Her gün sana söylenilen belirli saatler arasında sadece konuları onaylamak, raporlarla uğraşmak gerekecek ve bunlar tahmin edebileceğinden çok daha sıkıcı işler. Normal üyeyken yapabildiğin bazı saçmalıkları (konu dışı başlıklarında ban yemenin sınırlarında dolaşacak kadar lakayıt olmak gibi) yapman hoş karşılanmayacak.

Her gün konum neden onaylanmadı, bana hangi moderatör ceza verdi, moderatörlerin saçmalıkları gibi bir sürü başlıkla uğraşıp cevap vermen gerekecek. İşin sonucunda kısa sürede bu angaryalardan bıkıp normal üye olmanın rahatlığını özleyeceksin ve sana online olman gereken süreler büyük bir külfet haline dönüşecek.

Farklı dönemlerde 2 defa moderasyonda görev aldım, şu anda bana moderatör ücreti değil direkt tam zamanlı çalışan maaşı bağlıyoruz deseler gene de 3 saat moderatörlük yapmam. Üye olmanın rahatlığından vazgeçilir mi? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı