Moderatör şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_RastgeleAdam

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
BERWAR adlı moderatör... Kendisi başka arkadaşlar ile nasıl konuşacağını bilmiyor, @Elan Morin Tedronai arkadaşımızı yargılıyor ama kendisi hata yapıyor. Hem arkadaşa önerisi konusunda yargılama yapıyor, Hem de arkadaşın "günlük kullanım için" demesine rağmen bunu okumadan oyun için telefon öneriyor. Ben de bu hatasını
söyleyince bana boş mesaj atma diyor.

BERWAR adlı moderatör "terör" gibi, doğruları söylüyorum hemen uyarıları siliyor; sırf gıcık olduğu ve doğruları söylediğim için bana ban atıyor. Arkadaş gıcık olduğu kişileri susturmak için her şeyi yapıyor!

Moderatörlüğünün alınmasını, alınmazsa uyarı verilmesini (daha önce de verildi bugün)ve cezamın kalkmasını istiyorum.

Adsız 2.png

Adsız.png

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz, konuyla alakasız mesaj yazarsanız uyarı almanız normal.

Son aldığınız uyarıdaki mesajınızda "moderatör olduğu için kendini üstün görüyor" ifadesi geçiyor, 3500 TL telefon tavsiyesi konusuyla bunun hiçbir alakası yok.

Ondan önceki uyarınızda ise "Öğretmenim gülmekten öleceğim birazdan." yazmışsınız telefon tavsiye konusuna. Bu da gereksiz mesaj uyarısıyla sonuçlanmış. Uyarılar doğru.

Sırf gıcık olduğu ve doğruları söylediğim için bana ban atıyor. Arkadaş gıcık olduğu kişileri susturmak için her şeyi yapıyor!
Böyle bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı