Moderatör, Süper Moderatör veya Technopat Nasıl olunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Süper Moderatör olabilmek için henüz çok erken, önünüzde uzun bir zaman var. Bu zamanı kurallara uyarak, uymayanları rapor ederek geçirirseniz ihtiyaç halinde yönetim tarafından seçim yapılırken ön planda olursunuz. Moderatör olabilmek için de ileri seviye macOS bilginizin olması ve İngilizcenizin yeterli seviyede olması gerekiyor.

Kolay iş değil sadece altında Süper Moderatör veya Technopat yazınca bir şey olmuyor. Recep bey Technopat ama kolay değil değil mi? Burada anlatmak istediğim böyle bir şey olabilmek için burada vakit geçirip uğraşmak zorundasınız. Ben Moderatör vs. olmak istiyor muyum? Hayır çünkü zorluklarını kaldırabileceğimi düşünemiyorum şimdi Moderatör verseler havalara girer diyecekler onlara söyleyeyim bu iş hiç kolay değil.

Moderatörler para alıyor mu? Yeni seçilen moderatörlere bir aylık/haftalık bağlanıyor mu? Yoksa gönül işi mi? Merak ettim doğrusu[emoji5]️

Son düzenleyen: Moderatör:
Hakim olduğunuz konular üzerinde üyelere çözümler sunun, sorunu daha çok çözüme kavuşturmaya çalışın. Bütün bunları yaparken Türkçe ve Sosyal kurallarına da uymalısınız. Hakim olmadığınız konular üzerinde gereksiz mesajlar yazmamalısınız, konuyu takibe alın mesela, çözüme kavuşunca o konudan siz de bilgi edinin. Böyle devam ederek hem bilgi edinir, hem de bilgi saçarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı