Moderatör Tarafından Konuya Yazma Yetkisi Alındı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir konuda tartışıyorduk. Konuda ise MHP'li milletvekilinin dediğine göre anime filmleri dinsizliğe yol açtığıydı. Ben de bir kısımdan haklı olduğunu söyledim. Sonra tartışmaya başladık arkadaşlar ile (Süper Moderatör yetkisi de dahildi.). Tam tartışıyordum ki konuya mesaj yazma yetkimi elimden aldılar. Neden aldınız? Bir gerekçeniz var mı yoksa şahsi fikrinize karşı olduğum için mi aldınız?
1652970677255.png

Tartıştığım konu: MHP'li Vekil Animeler hakkında: Dinsizliğe neden oluyor, aile yapısını bozuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Konudaki haber yerine din ile ilgili yorumlar yaptığınız ve konunun kilitlenmesini önlemek için mesaj yazma yetkiniz o konudan alındı. Tahmin edebileceğiniz üzere bu tarz tartışmalar konuyu dağıtıyor ve karmaşaya yol açıyor. Katılmadığınız mesajlara "Hahaha" ifadesini bırakmanız da tartışmayı sadece büyütüyor. Ne yazık ki konu dışı mesajlara izin veremiyoruz.

Yazdığınız mesajdan bir parçaya bakabilirsiniz:
İslam'a göre eşcinselliğe saygı duyulmalı diye bir şey de yok.

Ben kendime çok iyi bir Müslüman'ım demiyorum. Cuma namazı, bayram namazı falan onlara gidiyorum.

Gördüğünüz üzere, konuda bir inancı savunuyorsunuz. Haberden bağımsız ve sadece konuyu dağıtıyor.

Sağlıklı günler dileriz. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı