Moderatörler Bakabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AlphaOMG

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhabalar ilk önce. Konuyu nereye açacağımı bilmediğim buraya açtım hatam varsa affola.

Şimdi bundan bir haftadan daha fazla süre önce bir aksilik oldu. Şöyle anlatayım.

Arkadaşım bilgisayar toplamak istiyordu. Ben ona genel olarak her şeyi anlattım fakat arkadaşım birde Technopat'ta konu açıp burdaki kişilerden de fikir almak istedi.

Bir hesap açtı kendine açtığı hesabın nick'i flyplay'di evet şu an benim nick'imin aynısı. Ama işin garip olan tarafı şu.

Benim nick'im normalde ''Paradise7'' idi. Bu arkadaşım forumda konu açtı konu başlığı 3500 TL'ye sistem önerisi gibi bir şeydi. Bunları benim bilgisayarımdan yapıyordu.

Sonra moderatör hayali sistem diye uzun bir süre ceza verdi 1 haftadan daha fazlaydı sanırım. Ceza almasına aldı ama işin garip kısmı benim hesabım normal nick'i Paradise7' idi şimdi kendiliğinden flyplay oldu hemde bu cezayı ben yedim. Hatta size bir SS paylaşacağım olayı daha da aydınlatmak için. Bu SS'de benim mesajı alıntılayan arkadaşlar alıntıladığı çerçevede Paradise7 yazmaktadır. Ama şimdi bu konuya baktığımızda ismimin flyplay olarak değiştiğini görmekteyiz.

Moderatörlerimin gerekli hassasiyeti beni mutlu edecektir. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2014-05-17-17-21-20.png
    Screenshot_2014-05-17-17-21-20.png
    94,2 KB · Görüntüleme: 348
Buyuk ihtimal hesaplar birlestirilmis, ceza sana yazilmis.

Yonetici hatalarindan kaynaklanabiliyor, konu hakkinda daha cok bilgiye onlar sahip. Ben fazla yardimci olamayacagim.
@Berke Kan

Herkes hata yapabilir.
Hatasız kul olmaz flyplay kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman bir hafta da ceza yazan yönetici ceza yesin. :)

Ya da bilgisayarının IP'sinden ban atmıştır kardeş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı