Moderatörler başlıkları düzeltince konuya uygun olmuyor!

• Konuyu başlatan Shynie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 672

Shynie

Hectopat
Makaleler
2
Kaykay hakkında her şey isimli bir rehber konu açmıştım, ismi kaykay tecrübelerim yapılmış. Hangi konuyu açarsam açayım hep değiştiriyorlar ve konu kayıyor!
Ben rehber yazıp insanlara yardım etmeye çalıştım, kaykay tecrübelerimi anlatmadım? Pek sık çalışıyor olabilirsiniz ama dikkat edin lütfen, iyi günler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen benimde başıma geldi. Konuyu kesinlikle doğru yere açtım. Sonra bir moderatör arkadaş konunun açıldığı yeri değiştirmiş. Aradan beş dakika geçmeden başka bir moderatör arkadaş konu yanlış yere açıldığı için ban atmış. Bu tarz konular çok can sıkıcı ve gün geçtikçe beni forumdan itiyor, düşünmeye yönlendiriyor.

Ben sipariş ettiğim monitör bana ulaştı diye konu açtım. Adamlar başlığa monitör incelemesi yazmış! :D

Ben bir kere ses sistemi kategorisine açtığım kulaklık tavsiyesi konusunu Oyuncu Kulaklıkları bölümüne taşımışlardı :D.
Sert olmaları gevşek olmalarından iyidir diğer forumların halini görüyorsunuz.

O yüzden yukarda yorgunsunuz yazdım, fakat hepimizin görevi var değil mi? Daha fazla kişi alabilirler belki.
Değil mi? Ben de bu konuda çok destekledim kendilerini ama hiçbir zaman dönüş alamadım... :ROFL:

En azından ceza vermiyorlar düzelttiklerinde.

Geri
Yukarı