Moderatörler bot olmayabilir

433725

Hectopat
Bugün "Half-Life 3 duyuruldu! ", diye konu açtım ve reddedildi. Fakat sonunda noktalama işaretlerinden en önemlisi ve hepimizin en çok kullandığı işaret olan nokta (.) İşareti yoktu. Kasıtlı olarak sisteme öyle kodlanmış olabilir bilemeyiz fakat bu kadar düşünebileceklerini sanmıyorum. Artık moderatörlerin bot olmadığını düşünüyorum fakat hâlâ tam olarak emin değilim. Aksini iddia eden konu altına kanıtıyla beraber argüman sunarsa hepimiz aydınlanırız.

@IDaRKLoRD hocam ne düşünüyorsunuz?

IMG_20211208_152712.jpg

Arkadaşın dediği gibi bot gibi davranıyorlar bazen. Kesinlikle yalan olan konuyu onaylıyorlar mesela. Bir ara NBA Live oynarken anime kızı karşıma çıktı diye konu açılmıştı. Ama tahmin ettiğiniz gibi olmadı. Mizah ve Eğlence yerine Oyun Destek bölümüne açıldı. Daha çok fazla böyle troll konular açıldığı için işin esprisini yapıyoruz yani.

Bugün "Half-Life 3 duyuruldu! ", diye konu açtım ve reddedildi. Fakat sonunda noktalama işaretlerinden en önemlisi ve hepimizin en çok kullandığı işaret olan nokta (.) İşareti yoktu. Kasıtlı olarak sisteme öyle kodlanmış olabilir bilemeyiz fakat bu kadar düşünebileceklerini sanmıyorum. Artık moderatörlerin bot olmadığını düşünüyorum fakat hâlâ tam olarak emin değilim. Aksini iddia eden konu altına kanıtıyla beraber argüman sunarsa hepimiz aydınlanırız.

@IDaRKLoRD hocam ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 1236509
"Kaynak verin." cümlesinde nasıl nokta yok acaba? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı