Moderatörler bot olmayabilir

/Pleaseusereportsystem

Bot 1 yakaladım!

Ben spor ayakkabıyım, bot değilim. 🥶

"qwe qwe qwe"

Sisteminizle yaşadığınız bir sorun hakkında destek almak için 1'i, telefon önerisi için 2'yi, mining yapmak için 3'ü tuşlayın. Aşk işleri hakkında tavsiye almak için aramayı kapatabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Bot 2 şaaak!
@Ma'at aramayı kapattım. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim 👍

İtiraf ediyorum. Ben insan değilim.
Bak işte, buna inanırım. Ne zaman baksam @Yener K. online, belliydi zaten bu işin içinde bir gariplik olduğu. 😂

Ben spor ayakkabıyım, bot değilim. 🥶
0713d23f86400d4a0d1159d0c0bbede4.jpg

Son düzenleme:
Bugün "Half-Life 3 duyuruldu! ", diye konu açtım ve reddedildi. Fakat sonunda noktalama işaretlerinden en önemlisi ve hepimizin en çok kullandığı işaret olan nokta (.) İşareti yoktu. Kasıtlı olarak sisteme öyle kodlanmış olabilir bilemeyiz fakat bu kadar düşünebileceklerini sanmıyorum. Artık moderatörlerin bot olmadığını düşünüyorum fakat hâlâ tam olarak emin değilim. Aksini iddia eden konu altına kanıtıyla beraber argüman sunarsa hepimiz aydınlanırız.

@IDaRKLoRD hocam ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 1236509
Zaten bot değillerdi.

Aa ben de bu rapor sistemindeki moderatörleri bot sanıyordum, demek değillermiş. Dün o kadar yalvarıp ısrar ettim bir istediğimi yapmadınız, öyle olsun ama abiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kodlanmış sanal gerçeklikse?
Ya dünyadaki tek insan bizsek diğer herkes robotsa ve her şey kodlu biçimdeyse?
Ya bir oyunun içindeysek ve oyuncular istediklerini yapabiliyorsa?
Ya o oyunu oynayanları da kontrol eden birileri varsa?
Ya bu başımıza gelen her şey eve patronun verdiği işlerin siniriyle eve gelip herkese kötü şeyler yaptırması ise?
Elon Musk bu teoriyi destekliyordu galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı