Moderatörler Hakkında Düşünceleriniz

Önceki iletileri okumadim vaktim yok pek ama senin iletiline hitaben; Türkce kurallarina noktali virgülüne kadar dikkat ettik diyelim, ya sevgili yetkili arkadas bize takmissa ne yapalim sikayet mi edelim? Sen onu bir söyle dostum ahahhahahahaa :)
Yani cidden ben kişisel bir problem olacağını düşünmüyorum dostum ama bilemedim yine de🤣 Ben de ceza alıyorum ara sıra, sonra verilen cezaya göre mesajı düzenliyorum ama yine ceza alıyorum:) Anlamadım gitti valla🤣 Kişisel görüş farklılığı sanırım;)

Özletiyorsun kendini, göremiyorum forumda neşeli hallerini devamlı🤣

Malum moderatör gitsin ilk önce kendisi bu mesajına yanlış bilgilendirme cezası atsın. Neymiş efendim i5 7600K daha iyiymiş çoklu çekirdekte i5 9400F'e göre. Kendi attığı kaynakta sadece 4 çekirdeğe bakarak bunu söyledi... İyi o zaman i3 9100F'te R5 1600'den çoklu çekirdekte iyi nede olsa 4 çekirdeğe bakıyoruz çoklu çekirdeğe bakarken. Gitsin ilk önce Jira'ya taraflı yanlış bilgilendirme atmadan önce kendi ayıplarına baksın... Eğer orada yanlış bilgilendirme kullanılıyorsa gitsin bütün din konularına yanlış bilgilendirme atsın. Ya da ne biliyim şuradaki gereksizin "Türkiye= cehennem." mesajına yanlış bilgilendirme atsın.

Başka bi' konuya gelelim...

Neymiş efendim R7 2700 oyun için yeterli değilmiş. Ne için uygun acaba YouTube'da Enes Batur izlemek için mi uygun! Yazık! Bunu FPS dropuna bakarak yorumluyor. Şimdi gidip i7 9700K ile FPS drop yaşayan birilerinin konusunu atayımda i7 9700K oyun için yetersiz olsun demi. Bunu yapamayı çok seviyorlar zaten konular atıp ürünü karalamak en sevdikleri şey...

Lanet olasi federaller 😂.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191224-223556.png
    Screenshot_20191224-223556.png
    211,6 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20191224-223543.png
    Screenshot_20191224-223543.png
    157,5 KB · Görüntüleme: 33
Yöneticiler üyelerin her mesajında niyetlerini anlamak gibi meziyetlere vakit ayırsalar tüm günleri burada geçirmek zorunda kalırlardı. Yöneticilerin zamanında üye olduklarını, yakındığımız şeylerden kendilerinin de yakındığını, belki yazılı olmasa da buna benzer mesajları okuyup hak verdiklerini, biz üyeler gibi özel hayatlarının olduğunu unutmamak gerekir. Bu sitede bir kaç yönetici hariç kadrodan kimler geldi kimler geçti artık takip edemez oldum.

Diyeceğim şu ki ne üyeler yöneticileri anlayacak kendi görüşüne ortak edecek ne de yöneticiler üyeleri kendilerine benzetecek. Yöneticinin düştüğü hatalardan birisi üyeleri kendisinin burada olsun genel hayatta olsun sanki aynı tecrübeye sahipmiş gibi zannetmelerinden kaynaklıdır. Zaten yeni gelen üyelerin peş peşe uyarılardan dolayı buradan çabucak soğuması da bununla alakalıdır.

Geri
Yukarı