Moderatörler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ElonMuskk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Moderatörler hakkında ne düşünüyorsunuz merak ettim?
Hepsi demiyorum ama bazı moderatörler konu başlıklarını konu sahibinin yazdığından farklı bir şey yapıyor ve bazen konudan tamamen alakasız bir konu başlığı oluşuyor. Daha demin gördüğüm konuda konu içeriği ve başlığını o kadar anlamsızdı ki konu içeriğini okusanız tek kelime anlamazsınız. Bu sadece benim değindiğim bir konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elon abi geleli sayılı gün olmuş modlara giydirme peşindesin. Sal şu Doge'yi az dump yesin yolumuzu bulalım(!).

Tek düşündüğüm şey Overflow izleyip izlemedikleri. Acaba izlediler mi? 🧐

İşlerini gerçekten layıkıyla yapan insanlar, ve konu sahiplerine de yardımcı oluyorlar iyi ki varlar.😱🪓

Elon abi geleli sayılı gün olmuş modlara giydirme peşindesin. Sal şu Doge'yi az dump yesin yolumuzu bulalım(!).

Tek düşündüğüm şey Overflow izleyip izlemedikleri. Acaba izlediler mi? 🧐
Umarım o Overflow düşündüğüm Overflow değildir 🧐

Moderatörler sizin dediğiniz başlık değiştirme dışında pek sıkıntı çıkartmıyorlar. Ama forumun kuralları için çok fena sövesim var burada ama olmaz.
Tek mantıksız olan kural referans kodu kuralı.

Bence gayet iyiler. Biri dışında.

Merhaba.
Moderatörler hakkında ne düşünüyorsunuz merak ettim?
Hepsi demiyorum ama bazı moderatörler konu başlıklarını konu sahibinin yazdığından farklı bir şey yapıyor ve bazen konudan tamamen alakasız bir konu başlığı oluşuyor. Daha demin gördüğüm konuda konu içeriği ve başlığını o kadar anlamsızdı ki konu içeriğini okusanız tek kelime anlamazsınız. Bu sadece benim değindiğim bir konu.

Sen bir konuya değinmek için böyle bir forum açtığını düşünüyorum. Dünya kadar ceza aldım bir kez bile şöyle böyle düşünmedim. Moderatörse işini yapsın. Başka yorumum yok.

Bazen değiştiriyorlar. Onun dışında çok iyi insanlar. Gece gece bile bizim için varlar. Ama çok da iyi maaşları var(!).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı