Moderatörler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep Baltaş'ın İslam düşmanı ve kötü bir varlık olduğunu düşünüyorum.
Twitter'da yazamadıklarını buradan yazıyor.

Şuna bende bir yorum yapmak istiyorum, videolarda süt dökmüş kedi gibi, ama foruma gelince burada aslan kesiliyor. Bu değişimin sebebi ne bunu hiç anlayamadım. Ya göründüğün gibi ol, ya da olduğun gibi ol demişler ya, kendisi de ikisinden birini seçmeli bence. Bu agresif tavırların kendisine yakışmadığını düşünüyorum.

Bu düşüncenize katılıyorum.

Buyur kapımız açık. Adam istediği dini tutabilir, isterse ateist olur isterse deist olur. Sen kendi inandığın din ile ilgilen. @Recep Baltaş, tekrar bir vaka daha.

Bence ban atılacak bir tarafı yok. Hakaret etmeden açıklamış.

Buyur kapımız açık. Adam istediği dini tutabilir, isterse ateist olur isterse deist olur. Sen kendi inandığın din ile ilgilen.
İnancı beni ilgilendirmez elbet. Zaten göründüğü üzere bi inancı da yok.
Ama İslam düşmanlığı yapmasına müsade ve rıza göstermeyeceğiz. Yerini yurdunu bilecek herkes.

Recep Baltaş'ın İslam düşmanı ve kötü bir varlık olduğunu düşünüyorum.
Twitter'da yazamadıklarını buradan yazıyor.
Madem öyle git buradan o zaman. Şuana kadar zaten 2 temel İslam emrini çiğnedin:

1- Allah'ı inkar edenler ile konusamazsin.
2- Bozgunculuk ki Allah'ın en lanet ettiği şeylerden biridir.

Beyler sakin en iyisi bu konuyu fazla uzatmayalım.Ban yemeden.

Madem öyle git buradan o zaman. Şuana kadar zaten 2 temel İslam emrini çiğnedin:

1- Allah'ı inkar edenler ile konusamazsin.
2- Bozgunculuk ki Allah'ın en lanet ettiği şeylerden biridir.
Islam'dan haberin yok galiba 😀. Kafalar yine piril piril sizin.

İnancı beni ilgilendirmez elbet. Zaten göründüğü üzere bir inancı da yok.
Ama İslam düşmanlığı yapmasına müsaade ve rıza göstermeyeceğiz. Yerini yurdunu bilecek herkes.

İslam düşmanı olup olmasın sana ne. Tamam, İslam inancına göre konuşalım biraz da. Onun ile tanrı'nın arasında günahları veya sevapları sen ilgilendirmez. @Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı