Moderatörler konuları kontrol etmiyor mu?

Nealarus

Kilopat
Konu açtıktan sonra, bir miktar açtığımız konunun onaylanmasını bekliyoruz. Demin bir konuya girdim, son düzenleyen moderatör olarak gözüküyor, ama hiçbir noktalama işareti düzeltilmemiş. Moderatörler konuları kontrol etmiyor mu? Veya ilk gözüne çarpan hataları mı düzeltiyor? Bahsi geçen konu

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    101,8 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yoğun bir konu denetimi trafiği esnasında gözden kaçmıştır:) Ben de kaçırdım bir kaç kez, kızamam çünkü neden olabileceğini biliyorum:) Raporlayarak belirtirseniz çok daha faydası oluyor;)

İnsanlık hali olabilir. Tabi son 1 yıldır özellikle ben moderatör kişilerin görevini yerine getirmede eskisine oranla çok daha az uğraştığını düşünüyorum. Bir sürü yazım hatalı konu ve mesaj dolaşıyor eskiden bu kadar çok değildi. Artan kişi sayısına oranla baya kötü durumda.

Hocam nerede hata yapmışım? Ban gelmeden söyleyin :D
Yani şimdi ifşa etmek gibi olmasın ama "modaratörler/moderatörler" gelmeden düzelt tabii. Harf hatasıyla insan hata yapabiliyor🤣 Ama "hatalarımı/hataları mı" görürler bilemem:) Anladın sanırım;)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı