Moderatörlerdeki ego problemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

honigstein

Kilopat
Bu forumda sıkça rastladığım bir durum. Yönetici olmanın ağırlığının kaldırılamaması büyük sorun. İğneleyici üslupla üyelerin küstürüldüğünü düşünüyorum. "Elveda Technopat" konulu mesajların bolluğu boşuna değil.

En basitinden buradaki konuda "marcel'o" adlı yönetici bir üyeye "Ezbere cevap vermeden önce yazılanı okuyun." dedi. Ben de üslubunun yanlış olduğunu, bir yöneticinin bu şekilde konuşmaması gerektiğini, bunun yardımcı olmak isteyen kişilerin hevesini kırabileceğini söyledim. Ancak "gereksiz mesaj" diye uyarı aldım.

Ezcümle; bu forumda yöneticiler eleştiri kabul edemiyor ve ego problemleri var.

Şikayetiniz varsa konu açın, konuyla alakasız mesaj atmayın diye "gereksiz mesaj" başlıgı altında uyarı veriyorum. Süresini de sıfıra indiriyorum, konu açabilin diye. Hala nasıl çarpıtabiliyorsunuz olayları?

Konu içinde yanlış bilgilendirme yapanlara doğrusunu söylemek o durumda yapılacak en iyi davranış bana göre. He kendi bildiğini okuyan birine denk gelir, o anlamaz başkası anlar. Benim için yine kar.

Son düzenleme:
Şikayetiniz varsa konu açın, konuyla alakasız mesaj atmayın diye "gereksiz mesaj" başlıgı altında uyarı veriyorum. Süresini de sıfıra indiriyorum, konu açabilin diye. Hala nasıl çarpıtabiliyorsunuz olayları?

Konu içinde yanlış bilgilendirme yapanlara doğrusunu söylemek o durumda yapılacak en iyi davranış bana göre. He kendi bildiğini okuyan birine denk gelir, o anlamaz başkası anlar. Benim için yine kar.

Moderatör olmadan önce uslubüma daha az dikkat ediyordum, yetkisini kullanarak insanları eziyor demesinler diye. Yine pot kırdım, hayırlısı.
Benim söylenen şey ile sorunum yok, söylenme şekliyle ilgili sorunum var.

Güç yozlaştırır. Bu arada ben marcel'o isimli arkadaşa demedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gücü olanda gözükebilen bir durum. Sadece burada, yani sanal ortamda değil gerçek hayatta da mevcut. Siyasette de mevcut, iş hayatında da ve birçok yerde.
Yapacak bir şey yok, kişinin kendi karakterinde ve zihniyetinde olan bir durum. Bugün olduğu gibi yarın da olacaklar.

Ama senin de yanlışın şu; tek bir konu linki ve isim belirterek konuyu açmamalısın. Hedef gösterme olur.
Birden fazla isim ve konu linki kaynak gösterseydin, o zaman yorumlarda sürekli "Belirtilen moderetör için demiyorum ama..." cümleleri olmazdı.

Gücü olanda gözükebilen bir durum. Sadece burada, yani sanal ortamda değil gerçek hayatta da mevcut. Siyasette de mevcut, iş hayatında da ve birçok yerde.
Yapacak bir şey yok, kişinin kendi karakterinde ve zihniyetinde olan bir durum. Bugün olduğu gibi yarın da olacaklar.

Ama senin de yanlışın şu; tek bir konu linki ve isim belirterek konuyu açmamalısın. Hedef gösterme olur.
Birden fazla isim ve konu linki kaynak gösterseydin, o zaman yorumlarda sürekli "belirtilen moderetör için demiyorum ama..." Cümleleri olmazdı.

Hocam birçok örnek versem yine "linkteki arkadaşlar için demiyorum ama..." Denilecekti, ama haklısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim söylenen şey ile sorunum yok, söylenme şekliyle ilgili sorunum var.

Bir insanı hatasından dolayı uyarmanın nesi yanlış? Bunu söylediğim kişiden çok sizin dert etmeniz de ayrıca komik. Söyleyiş şeklimde ne var, onu da açıklarsanız sevinirm.

Genelleme yapmak doğru değil. İçlerinde kullanıcıyla samimi derecede sohbet edenler dahi var.
Elbette var.

Bir insanı hatasından dolayı uyarmanın nesi yanlış? Bunu söylediğim kişiden çok sizin dert etmeniz de ayrıca komik. Söyleyiş şeklimde ne var, onu da açıklarsanız sevinirm.
Ben yaptığınız uyarının yanlış olduğunu söylemedim. Bunu 3. kez söylüyorum sanırım. Sorun üslubunuz. Daha kibar bir şekilde uyarabilirsiniz insanları.

Derdimi komik bulmanız da egoistliğinizi perçinliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı