Moderatörlerden uyarılarımdan ötürü ötürü özür dilerim - Bölüm 1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mentlegen07

Hectopat
Katılım
5 Ağustos 2019
Mesajlar
2.288
Çözümler
12
Beğeniler
3.110
Yer
Rize'nin çay stoğunu bitirecek arkadaş arıyor.
@enes.wtp @Mikail Fidan @Recep Baltaş


TL;DR: Özür Dilerim.

Hepinize Technopat Sosyal’den Merhaba. Bugün canım sıkıldı ve uyarılarıma bakayım dedim ve 12 adet uyarıyı görünce kendimden utandım. Bu yüzden bugün uyarılarımı kronolojik sıralamaya göre sıralayıp, “Neden bu uyarıyı hak ettim?”i konuşup her bir uyarı için tek tek özür dileyeceğim. Şimdi ilk uyarıma geçelim.

İlk uyarım;

1604084492837.png


Bu benim ilk konum ile birlikte ilk uyarım olmuştu. Böyle bir başlangıç yapmak istememiştim açıkçası. Burada yön tuşlarımın mouse imlecini hareket ettirmesi idi. Ama nerede yazım hatası yaptım hiç anlamadım. Herhalde başlığın bütün kelimelerin baş harfine küçük harf ile başlamam olsa gerek.

Böyle bir hata yapmamam gerekirdi. Emekliyordum işte. Özür dilerim.

İkinci uyarım;

uyarı 2.PNG


Bu uyarı herhalde en komik olanı olabilir. Ben ilk yıllarımda “Yeni Buzdolabı kokusunu seven var mı?” diye bir konu açmıştım. Sonradan @Ali Güngör ‘ün bile cevap yazdığı bu konu henüz moderatör onayından geçmemişti ki ben böyle saçma bir konu attığıma bin pişman oldum, konunun kaldırılması için konuyu rapor ettim. Daha sonrasında rapor ettiğim için daha da pişman oldum çünkü bu raporun üzerine bir de gereksiz raporlar cezası yedim. Raporlamasaydım almayacaktım bu cezayı demek.

Korkudan gereksiz rapor etmemem gerekirdi. Özür dilerim.

Üçüncü uyarım;

uyarı 3.PNG


Burada Antep Fıstığı ile ilgili nasıl bir ceza yemiş olabilirim hiçbir fikrim yok ama herhalde burada da Antep Fıstığı’nın F’sini küçük yazdığım için ceza yedim.

Özel adları küçük harflerle yazmamam gerekiyordu. Özür dilerim.

Dördüncü uyarım;

uyarı 4.PNG
uyarı 4-1.PNGBurada da cümlemin sonuna nokta koymadığım için ceza yemiştim. Ceza yemem çok uzun sürmemişti çünkü direkt @Recep Baltaş ‘a yanıt göndermiştim ve hemen sonrasında da herhalde kendisi beni cezalandırdı. Hak ediyordum. J İyi ki de almışım cezayı. Teşekkür ederim.

Ve özür dilerim.


Beşinci uyarım;

uyarı 5.PNG
uyarı 5-1.PNG


Burada da @Jira ile başka bir moderatörün arasında bir anlaşmazlık olmuştu. Ben de ortamı sakinleştirmek istemiştim ama yine cümlemin sonuna nokta koymayı unuttuğum için elime yüzüme bulaştırmıştım. @Jira, sizi o an kızdırsıysam özür dilerim, ve moderatörlerden özür dilerim.Altıncı uyarım’ı sığdıramayacağım herhalde. Bu konunun ikinci partını yapmayı düşünüyorum. Her türlü af dilemeye devam edeceğim. Teşekkür ederim, ve özür dilerim.
 

Dosya Ekleri

  • uyarı1.PNG
    uyarı1.PNG
    7,6 KB · Görüntüleme: 17


Durum
Mesaj gönderimine kapalı.


Yukarı