Moderatörleri eleştiriyorum

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
İlk madde için üzüldüm açıkçası. O kadar uğraştan sonra silinmesi kötü olmuştur. Yapılabiliyorsa bir düzenleme yapılır umarım. Ufak hatalarla emeğin boşa gitmesin bundan sonra dikkat edersin umarım.
Ben aslında blogun nasıl açılacağını bilmeden blog açmışım. Bu yüzden silindi. Ama şimdi yeniden açtım.

Ben yine de söylemek istiyorum. Yeni gelen moderatörler bir garipler, işine gelmeyen mesajı silen de var, üyeye atarlanan da. En güzel moderatörler bundan 1.5-2 sene önceydi. Özellikle @painkiller güzel bir moderatördü. Eskiden en azından yanlışlarda uyarı yapılıyordu. Şimdi durum daha acımasız bir hal aldı.

Ben yine de söylemek istiyorum. Yeni gelen moderatörler bir garipler, işine gelmeyen mesajı silen de var, üyeye atarlanan da. En güzel moderatörler bundan 1.5-2 sene önceydi. Özellikle @painkiller güzel bir moderatördü. Eskiden en azından yanlışlarda uyarı yapılıyordu. Şimdi durum daha acımasız bir hal aldı.
Bu tür durumlarda daha hassas davranmamız ve ban yememek için isteyip uğraşmak gerekiyor. Ayrıca saydığıma göre sadece 5 kere uyarı aldım. Onun dışında 7 aydır hiç uyarı almıyorum. :)

Bu tür durumlarda daha hassas davranmamız ve ban yememek için isteyip uğraşmak gerekiyor. Ayrıca saydığıma göre sadece 5 kere uyarı aldım. Onun dışında 7 aydır hiç uyarı almıyorum. :)

Vallahi bana kalırsa hata yapmamaya özen gösteriyorum. Ama yapılan hatalara da susmak huyum değil. Zaten onca forumda üyeliğim mevcut. 1 tanesinden atsalar da çok sorun olmaz. Ama burayı da ayrı seviyorum, ve sosyal kadar diğer forumlarda etkin değilim.

Vallahi bana kalırsa hata yapmamaya özen gösteriyorum. Ama yapılan hatalara da susmak huyum değil. Zaten onca forumda üyeliğim mevcut. 1 tanesinden atsalar da çok sorun olmaz. Ama burayı da ayrı seviyorum, ve sosyal kadar diğer forumlarda etkin değilim.
Evet, diğer forumlarda ve özellikle yabancı olanlarda hiç cevap gelmiyor. Zaten ben yabancı forumları hiç sevmiyorum. Burada çok iyi ilgileniyorlar. En sevdiğim forum şu anda burası ve en nefret ettiğim ise WinWorldPC.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı