Moderatörlerin Yanlış Bilgi Uyarısını Vermemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Windows 7

Megapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Hedef göstermemek için isim ve konu linki vermeyeceğim, moderasyon isterse verebilir. Konuya gelecek olursak yanlış bilgilendirme yapan birini kaynak da belirterek raporladım, aynı açıklamayı alıntılayarak konuya da yazdım. Raporum iki kez reddedildi. Diyelim ki ben yanlış biliyorum o zaman bana yanlış bilgilendirme cezası vermeniz gerekmez miydi? Eğer ben yanlış bilgilendiriyorsam sebebini açıklayıp cezamı verirseniz sevinirim. Gerek var mı bilmiyorum ama rapor reddedilme bildirimleri biri Salı 23.56'da öbürü ise dün 00.17'de gelmiş.

Karşı taraftaki kişinin verdiği kaynağa göre TPU'lar ile beraber RT çekirdekleri de işe dahil oluyor, sizin attığınız kaynakta da gerektiğinde dahil olabiliyor. İkisinin de yetersiz düzeyde kaynak taraması sonucunda eksik bilgi verdiğini ve yanlış bilgi raporlarının eksik olduğuna karar verildi. Farklı bir kaynağınız varsa tekrardan raporlayabilirsiniz.

Kaynakları arttırdım durum çözüldü, bir açıklama olmadan reddedilince insan yanlış düşünüyor doğal olarak. İlgilendiğiniz için teşekkürler, konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı