Moderatörlüğün hayırlı olsun @r.yasar10

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başlıkları kafalarına göre değiştiren ve bunun sonucunda yanlış anlaşılmalara yol açan modlar var. Pek çok kez gördüm. Bu sadece bir örnek tabii.
Rapor sistemi diye bir şey var onun için. İstersen sana bir denetim saatinde açılan başlıkları gönderebilirim. Ne demek istediğimi anlarsın.

Bazı ufak tefek ufak tefek şeyler insaflarına kalsada ben kafalarına göre bir kural uyguladıklarını düşünmüyorum.

Ben bilmiyorum, merak ettim. Örnek verebilir misiniz?
Gerçekten çok karşılaştım ama şu an aklımda değil konular. Onlarca konuda geziyorum her gün.

Rapor sistemi diye bir şey var onun için. İstersen sana bir denetim saatinde açılan başlıkları gönderebilirim. Ne demek istediğimi anlarsın.
Hocam ben siz böylesiniz demiyorum. Böyle yapanlar var diyorum. Mutlaka siz görevinizi iyi yapıyorsunuzdur böyle konuştuğunuza göre ancak böyle modlar var. Siz niye üzerinize alındınız? Görevinizi iyi yapıyorsanız sizin için de benim için de bir sorun yok.

Sadece başlıklar değil.
Gördüğüm en saçma özellik olan "düzelt" butonu tüm metni bozuyor. Bazen merak ediyorum bu özelliğin amacı ne diye.
Artık konu açtıktan sonra düzenlemek adet haline geldi benim için.

Hayırlı olsun.

Lütfen moderatörler hakkındaki eleştirilerinizi (ne kadarı doğru bilemem) farklı bir konu açıp dile getirin ya da rapor sistemini kullanarak raporlayın. Konuyu uzatıp kirletmenin bir manası yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı