Moderatörün İnadına Ban Attığını Düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Mersin
Merhaba, birkaç gün önce bahsi geçen moderatör hakkında şu konuyu açmıştım:

Konuda sayın @MF beni haklı görüp moderatörü uyarmıştı. Neyse, daha sonra sanırım moderatörde bana karşı bir kin oluştu. Bu konuyu açmamın hemen ardından 4 tane ban attı bana. Uzun zamandır ban yemiyorum, ne hikmetse bu konuyu açmamın ardından art arda uyarı yiyorum. Attığı banların da gereksiz olduğunu düşünüyorum, sırf ben onun hatasını paylaştığım için kin oluşturup inadına ban atmış gibi atmış.

Adsız.png

Bu cümlede benim yazım yanlışım nerede? Sırf ''Dostum'' kelimesinden sonra virgül koymadım diye mi 1 günlük ceza alıyorum? Ne zamandır beri bu kadar ultra katı kurallar uygulanmaya başlandı?

Ben yukarıdaki konuyu açmadan önce konuyu raporlayarak en iyi cevabını kaldırmasını istedim o moderatörün. Kaldırmadı, aksine 1 yıllık mesajına ekleme yaptı. Ben de doğal olarak hakkımı aradım ve konu açtım.

2.png

Gördüğünüz gibi son 3 ban aynı saat içinde atılmış. Ben gecenin 4'ünde kimsenin gidip de benim mesajlarımı peş peşe raporlayacağını falan düşünmüyorum, fazlasıyla inadına gidip benim en ufak hatamı aranmış gibi duruyor bu.

Bu kadar amatörce davranmanın ne yararı oldu acaba bu moderatör arkadaşa? Attığı banlara 1 tanesi hariç itirazım yoktur, hatam varsa atsın fakat bunu inadına atmasın.

Bu işe bu kadar kendi meselelerinizi karıştıracaksanız yapmayın bu işi, bırakın doğru düzgün işini yapanlar yapsın. Bu tür kişiler yüzünden işini doğru düzgün yapan moderatörlere de laf geliyor. Yazık sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı