Moderatörün sert üslubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
1643782758098.png

Konunun onaylanacağını bile düşünmeyerekten merakımdan soruyorum sadece. Bu üslup yetkili bir arkadaş için ağır değil mi? @Recep Baltaş, @Emre C.

Olayın ne olduğunu da aslında bilmiyorum. Zamanında bir yetkilinin verdiği cevap sonucunda konu hortlatmanın yasak olmadığını gördüm ve gördüğüm konulara kendi bilgim doğrultusunda cevap yazıyordum. Gidip de ne bileyim bir çekiliş konusunu falan hortlatmadım tabii ki. Hâlâ tartışmaya açık olan konulara mesaj yazıyordum.

Hepimizin amacı belli. Aynı çatı altında üyelere yardımcı olmak ve sorunları çözmek. Ancak bazı sinir bozucu durumlar oluyor ki ne denebileceğini de açıkçası bilmiyorum. Eğer ki gerçekten sorun "Boş yorum" olarak rapor etmemse moderatör arkadaşın bir sefer demesi yeterliydi yahu. Bu kadar kızmasını gerektirecek bir durum göremedim.

Ben tamamen hatasızım demiyorum ancak burada ben haklıyım ve rapor sistemiyle de yardımcı olmaya çalışırken böyle bir üslup ile karşılaşmayı hak etmedim. Benim önerim eğer bir şeye bu kadar kızılacaksa raporlara olan geri dönüşleri arttırmanız yönünde olur. Üye de hatasını görür ve sizi bu kadar kızdıracak davranışlarda bulunmayacaktır. Kaldı ki olayın ne olduğu doğrultusunda rapor attım, ona bile dönüş alamadım.

Son düzenleme:
Bu üslup yetkili bir arkadaş için ağır değil mi? @Recep Baltaş, @Emre C.
Merhaba, bir tık fazla alıngan olabilir misiniz? Büyük bir problem göremedim. Raporlarınıza genel olarak göz attığımda gereksiz mesajları "boş mesaj" olarak raporladığınızdan böyle bir uyarı yapılmış, daha önceden de sizin tarafınıza bilgilendirme yapılsaydı fena olmazdı, onu kontrol etmedim yapılmış olabilir yapılmamış olabilir de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı