Modern dilencilik

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam cok öngörüslü bir insanmis. O kadar dilenci gördüm, bunun gibisini daha yeni görüyorum. Cidden, bu nedir arkadas :D

Devir, dilencilik devri. İnsanımız da keriz olduğu için bu dilencileri zengin etmekle meşgul. Sorsan ekonomisi kötü ama çıkarıp elin "içerik üreticisi"ne 400-500₺ "bağış" yapabiliyor. Trajikomik.

YouTube´daki katıl butonu da buna dahil mi acaba diye düşünüyorum.

Dahil değil. Sen sadece her ay ucuz bir miktar para veriyorsun ki zaten veriyorsan demek ki o kişiyi seviyorsun. TikTok vs gibi değil yani.
Devir, dilencilik devri. İnsanımız da keriz olduğu için bu dilencileri zengin etmekle meşgul. Sorsan ekonomisi kötü ama çıkarıp elin "içerik üreticisi"ne 400-500₺ "bağış" yapabiliyor. Trajikomik.

400 500 TL yayıncının oynadiğı oyundan pahalı. O kadar değil de mesela katıl butonu her ay 2.5 TL. Kabul edilebilir seviyede.

Benim sistemim imzamdaki gibi en yakın arkadaşım 1 haftadır yeni 1660 Super sistemiyle hava atıyor. Henüz terslemedim. Az kaldı seri numarasını ezberledim artık bilgisayarındaki parçaların.

Hangi marka 1660s. Bende de 1660s var ondan dedim. Bendeki EVGA.

Bir de başarılı oluyorlar ya gerçekten çok sinir oluyorum. 15 saat çalışıp emek verip asgari ücret alan insanlara bakıyorum, sonra bir de oturdukları yerden ağlayarak para kazananlara. Gerçekten çok yazık.

Bir de başarılı oluyorlar ya gerçekten çok sinir oluyorum. 15 saat çalışıp emek verip asgari ücret alan insanlara bakıyorum, sonra bir de oturdukları yerden ağlayarak para kazananlara. Gerçekten çok yazık.

Her YouTuber değil mesela işini iyi yapanlar ve hakedenler var. Mesela Barış Özcan, eastergamerstv gibi. Ama Enes batur gibi içerik yapıp ömrümde görmediğim evlere sahip olanlar da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı