Çözüldü Modern Warfare 2 iade edilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Sebepsiz yere betadan ban yedim bu yüzden oyunu iade etmek istiyorum ama sadece Modern Warfare 2 betadan yedim ana oyun iade edilir mi?

Dosya Ekleri

• beta.PNG
    beta.PNG
    135,9 KB · Görüntüleme: 133
  • htt.PNG
    htt.PNG
    122,5 KB · Görüntüleme: 133
Çözüm
Oyunu iade ettim arkadaşlar parayı da ByNoGame'de çevirdim.
Neler gördüm neler !
Arkadaşı da tanımam etmem.
Keza seni de tanımam etmem.
Kimseye hakaret de etmedim , küfür de etmedim.
Kendi düşüncemi söyledim hepsi bu.
Arkadaşa fikrimi beyan ettim , arkadaş da kendisi cevap verebilecek erişkinliğe sahipken bir başkasının avukatlığını yapmayı bırakın lütfen.
Hayırlı akşamlar.
Herkesi hile ilan et sonra fikrimi belirttim olsun.

Neler gördüm neler !
Arkadaşı da tanımam etmem.
Keza seni de tanımam etmem.
Kimseye hakaret de etmedim , küfür de etmedim.
Kendi düşüncemi söyledim hepsi bu.
Arkadaşa fikrimi beyan ettim , arkadaş da kendisi cevap verebilecek erişkinliğe sahipken bir başkasının avukatlığını yapmayı bırakın lütfen.
Hayırlı akşamlar.
2 günlük oyuna kim nerede ne zaman hile çıkarıp bunu paylaşacak? Çık o hayal dünyandan.

Ben hakaret ettiniz veya küfür ettiniz demiyorum zaten. Sadece ''ağlake'' kelimesini kaba buluyorum. Arkadaş zaten cevap verebilir, ama cevap vermesi için hiç bir gerekçe yok. Zaten konunun ilk cümlesinde sebepsiz yere ban yediğini söylemiş. Ben hatırlattım sadece. İyi akşamlar sizede.
Hile kullanıp milletin oyun keyfinin içine eden biri gelip de sana hile kullandım mı der yoksa sebepsiz yere ban yedim mi der ?
Arkadaşa söylemiyorum , genel olarak konuşuyorum ;)

Herkes mi ? Sen şaka yapıyorsun sanırım !

Herkes mi ? Sen şaka yapıyorsun sanırım !

Hile kullanıp milletin oyun keyfinin içine eden biri gelip de sana hile kullandım mı der yoksa sebepsiz yere ban yedim mi der ?
Arkadaşa söylemiyorum , genel olarak konuşuyorum ;)
Hile kullanıp oyunun içine ediyorum. Ve sebepsiz yere banlanmadım hile kullandım. Konularımda bakabilirsin.

2 günlük oyuna kim nerede ne zaman hile çıkarıp bunu paylaşacak? Çık o hayal dünyandan.
Siz gerçekten hayal dünyasındasınız ve gerçekten bilmediğiniz bir sürü illegal'lik var.
Hala durumu minimize ediyorsunuz ve beni güldürüyorsunuz.
Bilmediğiniz ve aklınızın ermeyeceği konular hakkında bir fikrinizi beyan etmeyin hatta bir başkasının da avukatlığını yapmayın !

İade talebinde bulundum umarım iade olur böyle saçmalıklarla uğraşmak istemiyorum yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.

Siz gerçekten hayal dünyasındasınız ve gerçekten bilmediğiniz bir sürü illegal'lik var.
Hala durumu mimimize ediyorsunuz ve beni güldürüyorsunuz.
Bilmediğiniz ve aklınızın ermeyeceği konular hakkında bir fikrinizi beyan etmeyin hatta bir başkasının da avukatlığını yapmayın !
Kanka sen kendini Facebookta falan mı sanıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı