Modern Warfare 2 ve 3'ü özledim!

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Yeter artık istemiyorum bilim kurgu, suyu çıktı artık, ben bilmediğimiz uzaylı silahları görmek istemiyorum, AK 47 görmek istiyorum, modern savaş görmek istiyorum.

Nerede o Modern Warfare 2'deki kar motorları ile gittiğimiz zamanlar, nerede Black Ops 3?

Hayatımda hiçbir COD oyununda bu kadar sıkılmamıştım, COD'nin en sevdiğim yanı oyunda gizli ilerlemeli bölümler olurdu fakat Black ops 3'de o da yok.

İyi ki de Adwanced Warfare'i almadım, Ghost'dan sonra ilk kez COD oyunu aldım ve beğenmedim.
1191242-mw1.jpg
beğenmedim.

Bende almak istiyorum ama fiyatları biraz tuzlu. Ghost' u uygun fiyata almıştım. Hikaye modu bence iyiydi. Umarım Advanced Warfare' nin de türkçe yaması çıkar.

Call of Duty Black Ops 3 bana göre tam bir fiyaskoydu. Senaryo moduna 1 saat dayabildim. Bu kadar sıkıcı bir senaryo akışı olamaz. Black Ops 1 ve 2'nin hikaye ve karakter işleyişine hayran olan beni bile soğuttular seriden.
Ama hangi konseptte olursa olsun COD oyunları her zaman satar. Oyun bu kadar satınca değişiklik yapmak için bir sebep kalmıyor zaten. O yüzden 2. Dünya Savaşı döneminde geçen bir COD hayal gibi duruyor.

Yeni nesil COD oyunlar hep bu tarz'da gelir artık. Yeni bir oyun duyuruldu. Ghost 2 mi yoksa MW4 mü olacağı meçhul. Ama kesin yeni teknoloji kullanırlar.

Nerde o Assassin's Creed 1-2-3... Brotherhood ile Revaletion'u hiçbir zaman sevemedim ama

Bu 3, oyunun yeri ben de ayrıldır. Hele o Assassin's Creed 1 yok mu ? En az 5 kez bitirmisimdir. COD oyunları ise iyice kötüleşemeye başladı. MW serisinde tavan yapmışti. Tüm sucu Black Ops 2'ye atmak isterdim. Bilim kurguyu o soktu seriye :yumruk:

Hocam o bilim kurgu+ CoD denen illet yöntemi Modern Warfare 'a uygularlarsa MW serisinin hardcore fanları gerçek savaş başlatır :D Ghosts 2 ya da AdvancedWarfare 2 olabilir. Biraksinlar bari MW tadında kalsın. MW3'un online modlarını hala zevkle oynuyorum :)

Modern Warfare 3 tam bir efsane idi. Online oynamayı da çok özledim. En düşük ayarda açar, 80-90 fps ile oynardım. Eğer Online sürümü devam edip güncel kalırsa Eylül-Ekim gibi tekrar oynayacağım. Bakarsınız bir de birlikte oynuyoruz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı