Modern Warfare 2 yükseltme için 1499 TL istiyor

cagrican0929

Femtopat
Daha fazla  
Selam herkese. Ben yaklaşık 1 hafta önce MW2 aldım. Şu an vault sürüme yükseltmek istiyorum ancak 1499 diyor. Normalde 1099 TL oyunu alınca 400'e düşmesi gerekmiyor mu yoksa oyunun hatasi mi? Alacağım fakat 1499 kesiyor cidden. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu diğer oyunlarda da var. RDR2 veya Back 4 Blood gibi. Oyunun ana sürümünü aldığınızda diğer sürümünün fiyatı düşmez. Ya o ek içerikli sürümü alırsınız ya da ana sürümü. Dediğiniz gibi olsaydı DLC'lere gerek kalmazdı. 2 saati geçmediyse iade edip 400 katıp dediğiniz sürümü alabilirsiniz.

Bu diğer oyunlarda da var. RDR2 veya Back 4 Blood gibi. Oyunun ana sürümünü aldığınızda diğer sürümünün fiyatı düşmez. Ya o ek içerikli sürümü alırsınız ya da ana sürümü. Dediğiniz gibi olsaydı DLC'lere gerek kalmazdı. 2 saati geçmediyse iade edip 400 katıp dediğiniz sürümü alabilirsiniz.

Bu farklı yalnız sorduğunuz zaman yükseltme diye bir şey var hatta aldığım 2 gün boyunca 400 TL verip yukseltwbiliyordum ancak şu an yapamıyorum yani saçma bu Battle Pass ve karakter veriyor sırf bunun için 2 kez MW2 alınmaz bence hata kaynaklı iade etmemin başka yolu varsa ediyim fakat çoktan 35 saati geçti. Ki ben hata olduğunu düşünüyorum.

Bu farklı yalnız sorduğunuz zaman yükseltme diye bir şey var hatta aldığım 2 gün boyunca 400 TL verip yukseltwbiliyordum ancak şu an yapamıyorum yani saçma bu Battle Pass ve karakter veriyor sırf bunun için 2 kez MW2 alınmaz bence hata kaynaklı iade etmemin başka yolu varsa ediyim fakat çoktan 35 saati geçti.ki ben hata olduğunu düşünüyorum

35 saatim var şu an 2 saati geçince iade kabul edilmiyor diye biliyorum başka hiçbir yolu yok mu iadenin bildiğiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı