Modern Warfare serisi oynamaya değer mi?

jurojinx

Picopat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Asus Prime B550M-K
Meslek
Öğrenci
Daha önce hiçbir Call of Duty oyununu oynamadım. Warfare serisine baslamak istiyorum. Oyunun 2007,2009 ve 2011'deki oyunlarına baslamadan 2019'daki ve 2022'deki serilerini oynarsam anlar mıyım ve oynamaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce hiçbir Call of Duty oyununu oynamadım. Warfare serisine baslamak istiyorum. Oyunun 2007,2009 ve 2011'deki oyunlarına baslamadan 2019'daki ve 2022'deki serilerini oynarsam anlar mıyım ve oynamaya değer mi?

2007 2009 2011'i oynarsan MW 2 icin spoiler yersin 2009 ve 2022 MW2 seneryosu aynı aynı karakterler var birbiri ile bağlantılı değil bu 2 ücleme ücleme diyorum cunku MW3 gelecek eger yeni olanı tercih edeceksen eskielri oynamal deneyimi zedeleyebilir mesela MW2 de ghost dısında çogu karakter eskisinden daha kötü yazilmıs ama ghostuda çok iyi yazmışlar 2022 dekinde adam karakter olmuş pricedan bile fazla repliği diyaloğu var daha önemli seneryo olarak da.

Sadece MW3'ü oynadım ve oldukça beğendim. Ek olarak MW3 için Türkçe seslendirme mevcut internette, oldukça keyifli olmuştu oynamak.

sorulması bile gerekmiyor ''değer''

Tek sorun Veteran zorlukta oynamak ve bitmek bilmeyen azılı düşmanlar. Sürekli re-spawn oluyorlar, sen belirli noktalara ilerlemeden de durmuyorlar, ömrün biter re-spawnlar bitmez. Özellikle COD 4'te yani Modern Warfare 1'de. Call Of Duty'nin her oyunu öyle gerçi. Ama oynanır seviyorum şahsen, en baştan başladım şu an Black Ops oynuyorum, bilmem kaçıncı kez.

Oynamaya kesinlikle değer bir seri ben okadar bitirip oynadım ki her yerini ezberledim 1 ve 2 nin remastered versiyonunu oyna pahalı gelirse orginal oyunlarıda oynayabilirsin ama gözüne eski gelebilir özellikle 2007 mw1 inde başarım özelliği bile olmadığı için eskimiş gibi duruyor mw 2 ise daha iyi grafiklere sahip temasıda daha açık ayrıca call of duty zaten en ej fazla 8 saat te biten oyunlar mw1 biraz daha uzun mw2 kısa mw3 ortalama uzunlukta ekstra olarak call of duty serisijden call of duty 2 ve call of duty black ops 1 ve 2 yide oyna black ops 2 nin digital delux versiyonunu alırsan oyanınd abide world at war veriyor world at var black ops 1 in öncesini anlatıyor reznovu tanıtiyor black ops 1 için reznov çok kritik bir karakter birde black ops 1 ve 2 nin hikayesi bi mw serisi kadar iyi hatta daha ilgi çekici çünkü mw 1 2 3 de sonun nereye gittiği belli daha tahmin edilebilir birde mw 1 mw2 mw3 de amerikan görevleri genellikle hikayede ilerlemeyi sağlamıyor daha çok hikayedeki anlık durumu gösteriyor asıl gelismeler ingiliz görevlerinde black ops da ise her görev önemli hikaye açışından black ops 2 de de aynı sekilde bu yüzden black ops serisinide öneririm ama 3 4 oynamana gerek yok 3 bağımsız baya 2 zaten hikayeyi sonlandiriyor 3 aslen online bir oyun ps3 xbix 360 versiyonlarında hikaye kodu yok ps4 xbox one ve pc de var mesela öyle dandik bir oyun oyuzden 1 ve 2 yi oyna ayrıca unuttum black ops cold war black ops 1 ve 2 nin arasını anlatıyor hemde ekstra olarka bu cold war oyunu 2019 2022 mw serisi ile baglantili tabi black ops 2 bu mw serisini düsunerek yapılmafı veya cold war dan önce ciktigi icin bazı karakterler olmadığı için ne oluyor diyebilirsin oyüzfen direkt black ops 1 ve 2 yi oynayıp sonra cold war ve mw 2019 mw 2022 diye gitmek daha mantıklı

Yeni konular

Geri
Yukarı