Modifiye olabilen klavye önerisi

Bütçe
300
Outemu ve gateron Switch'ler, piyasada en çok satılan Cherry keycapler ile uyumlu diye biliyorum. Ama 300 TL'lik klavye bilgim yok.
Çoğu Switch Cherry ile aynı olduğu için takılabiliyor.

Tam bütçende Blue Switch.

40TL üstünde

Çoğu Switch Cherry ile aynı olduğu için takılabiliyor.

Tam bütçende Blue Switch.

40TL üstünde

240 TL'lik şeyi çok beğendim hem compact buna önerebileceğiniz bir beyaz keycaps var mıdır?

beyaz keycaps var mıdır?
Aliexpress "Kprepublic japanese roots" keycaplere bakın derim. Ben çok beğeniyorum onları. Ama siyah arkaplana beyaz keycap ne kadar iyi olur bilemedim, o size kalmış.

Koyu gri: 32.9US $ |Kiraz profili boya alt tuş seti PBT plastik siyah sarı beyefendi için gh60 xd64 xd84 xd96 87 104 razer corsair bm60 bm68|keycap set|thick pbt keycapscherry keycaps - AliExpress

Genel olarak, Aliexpress ve Banggood'da "Cherry keycap" olarak aratırsanız güzel şeyler var. Redditte "MechanicalKeyboards" sub'ına bakabilirsiniz, sayfanın ana mesajında (megathread) birçok site var, insanlar da çok sayıda tasarım paylaşıyor. Orada bulduğunuz keycaplerin imitasyonlarını Aliexpress'te bulabilirsiniz.

AliExpress "kprepublic japanese roots" keycaplere bakın derim. Ben çok beğeniyorum onları. Ama siyah arkaplana beyaz keycap ne kadar iyi olur bilemedim, o size kalmış.

Koyu gri: 32.9US $ |Kiraz profili boya alt tuş seti PBT plastik siyah sarı beyefendi için gh60 xd64 xd84 xd96 87 104 razer corsair bm60 bm68|keycap set|thick pbt keycapscherry keycaps - AliExpress

Hocam sizden bir şey daha istemek istiyorum AliExpress kullanmak istemiyorum daha güzel site yok mudur?

Hocam sizden bir şey daha istemek istiyorum AliExpress kullanmak istemiyorum daha güzel site yok mudur?
Aliexpress iyidir, bol fotoğraflı, bol siparişli ürünleri çekinmeden alabilirsiniz.

Asıl kaynaklar çok daha pahalı, ama şuradan bulabilirsiniz dediğim gibi:
Subreddit: r/MechanicalKeyboards
Wikisi: index - MechanicalKeyboards
Keycap satıcıları: keycapsellers - MechanicalKeyboards
Asıl liste: keycapsellers - MechanicalKeyboards

Örneğin: Keycaps ve Keycaps (Aliexpress'te de satış yapıyor bu iki site)

AliExpress iyidir, bol fotoğraflı, bol siparişli ürünleri çekinmeden alabilirsiniz.

Asıl kaynaklar çok daha pahalı, ama şuradan bulabilirsiniz dediğim gibi:
Subreddit: r/MechanicalKeyboards
Wikisi: index - MechanicalKeyboards
Keycap satıcıları: keycapsellers - MechanicalKeyboards
Asıl liste: keycapsellers - MechanicalKeyboards

Örneğin: KBDfans

TR sitesi yok mudur AliExpress güvenilir orada bir sıkıntım yok ama gümrük + 1-2 ay bekleme süreleriyle canımı sıkıyor

Geri
Yukarı