Modlanmış Windows 10 güvenilir midir?

TeknoHe

Decipat
Makaleler
1
Yer
Monitörün karşısında sosyalde geziyor.
HDD'im olduğu için Windows 8.1 kullanıyorum. İnternette şöyle bir oynanmış ISO dosyası var. RAM ve işlemci kullanımının az olduğunu, gereksiz servislerden arındırıldığını ve eski bilgisayarlar için bile çok iyi performans verdiğini söylüyorlar. Ama bana nedense oynanmış bir şey olması yüzünden çok güven vermedi. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Bu adamın YouTube kanalı falan da var.

Son düzenleme:
HDD'im olduğu için Windows 8.1 kullanıyorum. İnternette şöyle bir oynanmış ISO dosyası var. RAM ve işlemci kullanımının az olduğunu, gereksiz servislerden arındırıldığını ve eski bilgisayarlar için bile çok iyi performans verdiğini söylüyorlar. Ama bana nedense oynanmış bir şey olması yüzünden çok güven vermedi. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Bu adamın YouTube kanalı falan da var.

Şahsen ben güvenmezdim.

Aslında bu alanda iyi oynanmışlar var ancak içine ne yerleştirilmiş bilinmez. Belki arka planda mining yapacak, belki de farklı bir sürü şey dönecek bilinmez en iyisi orjinal kullanmak.

Her ne kadar performanslı olsa da bana da güvenilir gelmedi arkadaşlar. Hele ki şu Online eğitimde kamera mikrofon. Her şeye erişirler. Peki HDD'ler için Windows 10 sürümü öneriniz var mı? LTSB gibi. Ya da gererksiz programları ve servisleri kaldırmak gibi.
Şahsen ben güvenmezdim.

Hocam peki HDD'de Windows 10'a geçmeli miyim? LTSB ya da Home sürümü. Ya da gereksiz programları kapatarak 8.1 performansını verebilir miyim?

Son düzenleme:
Her ne kadar performanslı olsa da bana da güvenilir gelmedi arkadaşlar. Hele ki şu Online eğitimde kamera mikrofon. Her şeye erişirler. Peki HDD'ler için Windows 10 sürümü öneriniz var mı? LTSB gibi. Ya da gererksiz programları ve servisleri kaldırmak gibi.

Hocam peki HDD'de Windows 10'a geçmeli miyim? LTSB ya da Home sürümü. Ya da gereksiz programları kapatarak 8.1 performansını verebilir miyim?

Şöyle söyleyeyim 4 GB RAM ve HDD kullanıyorum tüm Windows 10 sürümlerini denedim modifiyelilerden tutun çoğunu denedim hatta modifiyenin üstüne ben de performans dengelemeleri yaptım çoğu şey kapattım oyun performansı konusun da değişen bir şey olmadı hala düşük FPS alıyordum LTSC sürümü güzel gider dedim ama nedenini bilmiyorum Home sürümünden daha az FPS verdi tüm driverlarım da günceldi 2-3 yıl öncesine kadar Windows 10 kullanıyordum sorunsuz şu an kurduğum da çok ağır geliyor SSD'de olmayınca eziyet gibi tavsiyem 8.1'de kalman.

Oynanmamışına da güvenme bence.

Geri
Yukarı