Mojave kurulumda End Randomseed hatası

Görkem Umut

Kilopat
Makaleler
2
Hocam, gecen hafta denedigimde HDD'ye yuklemeyi basarmistim. Simdi "macOSmojave10146KemalALKIN.raw" bunu yuklemeye calisiyorum fakat end randomseed hatasi aliyorum. Burada belirtilen linklerden osxAptioFixDrv-64.efi degistirmeye calistim fakat tikladigim linkler calismiyor. Yenisini bulamadim. Github'i da arastirdim ama pek bir sey anlamadim acikcasi. Nasil gececegim bunu?
Ryzen icin olan config.plist'inin ismini sadece config_default.plist diye degistirdikten sonra yeniden denedim. Yaklasik 5 saniye sonra kurulum devam etti fakat ekledigim ekran goruntusunde gorunen yerde kaldi. 8-10 dakika bekledim fakat devam etmedi.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-02-13 at 9.21.21 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2020-02-13 at 9.21.21 PM.jpeg
    190,2 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer configleri de silin. Ek olarak Secure Boot ve AMD IOMMU'nun kapalı olduğundan emin olun. Güncel olan çözüm;

Diğer configleri de silin. Ek olarak Secure Boot ve AMD IOMMU'nun kapalı olduğundan emin olun. Güncel olan çözüm;
Denedim, olmadi. Neden olmadigini anlamadim. Anlatilanlarin ve soylenilenlerin hepsini yaptim. BIOS ayarlari da ayni sekilde anlatildigi gibi. Farkli farkli portlardan da denedim.
Diski tamamen temizledim ve en son paylasilan Catalina imajini yazdim USB'ye.
Bu sefer de soyle bir problemle karsilasiyorum.

Dosya Ekleri

• sddsds.jpeg
    sddsds.jpeg
    101,3 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de bunu dener misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı