Mojave Kurulumunda "Forcing CS_Runtime" Hatası

DeathStrokee

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Tüm adımları sırayla uygulamama rağmen rehberdeki hataların haricinde farklı bir hata alıyorum. Yabancı kaynaklardan da arattım ama çözümünü bulamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Forcing CS_Runtime diye başlayan uzun bir hata vermekte. Ekte belirttin hatayı

401246

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra 5v8 versiyonunu kullanıyorum. SSD üzerine değilde normal HDD'ye kurmaya çalışıyorum ayrıca onunla bir ilgisi olabilir mi ? Dediğiniz işlemi yaptıktan sonra ' hfs: mounted untilted on device disk13' kısmında takılıyor. Rehberdeki gibi adımları izliyorum.

Intel Core i7 işlemci, 8 GB RAM var. BIOS üzerinde çok fazla seçenek mevcut değil. Yeniden indirmeyi deniyorum yazdırmayla hata mı oldu bilmiyorum.
Heryerde araştırmama rağmen bir türlü ' hfs: mounted untilted on device disk13' kısmını geçemiyor. Sürekli bu kısımda takılıyor. Başka bir forumdan da denedim mojave yine bu kısımda takılıyor. Uzun süredir bekliyorum cevap yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Monster Abra A5 v8.1.
Intel® Core™ i7-6700HQ
Intel HD530
Nvdia GTX 965M

Hfs: mounted untitled on device disk20. Bu uyarıda takılıp kalıyor. Ne ile alakalı tam olarak çözemedim.

İmajı arşivden 7-Zip ile çıkartıp tekrar yazdırmayı dener misiniz? Bence hasarlı çıkmış ve dolayısıyla eksik yazılmış olabilir.

Her iki yolu da denedim. Farklı config dosyalarını da denedim hatta bir çözüm yok şuanlık. 7 zip ile deneyeceğim sonuç olarak. İşim gereği premiere photoshop kullanıyorum kendi mac'im arızalandığı için yapayım dedim ama bütün gün uğraştım farklı siteleri de denedim ama çözüm bulamadım.
Şöyle bir sonuç olması normal mi ? Fakeid değerleri hepsi 0
498313fa-0c23-42c8-9e10-92def06240b9.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı