Mojave'e imovie nasıl indirilir?

Hyosuke

Hectopat
Merhabalar, birkaç ay önceye kadar imovie mojave üzerinde kullanılabiliyordu. Ben hackintosh diskini sıfırladım ve ssd'ye geçiş yaptım. Temiz kurulum mojave kurduktan sonra imovie kurmayı denediğimde catalina yüklemem gerektiği yazıyor. Ben de Ram'den muzdaribim ve tekrardan kurulum vs. diye uğraşmak istemiyorum.

Nasıl 2-3 versiyon öncesini indirip mojave için uyumlu olan sürümünü kurabilirim?

Apple'ın uygulamarında eski sürümü kullanmaya devam edemiyor muyuz?
Safari için güncelleme yapılmamış mojave kullanıyorum şuanda, bunda da hata vermesi gerekmez miydi?

Apple'ın uygulamarında eski sürümü kullanmaya devam edemiyor muyuz?
Safari için güncelleme yapılmamış mojave kullanıyorum şuanda, bunda da hata vermesi gerekmez miydi?

Bazılarında vermeyebilir, bende eski sürüm Safari kullanıyordum güncelleme gelmişti ama yapmamıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu deneyeceğim, olmazsa catalinaya geçeceğim. Opencore efiden daha rahat geliyor diyorlardı, umarım öyledir. Cloverda tüm kextleri vs. güncellememe rağmen kurulum hatası alıyordum.

Teşekkürler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu deneyeceğim, olmazsa Catalina'ya geçeceğim. OpenCore EFI'den daha rahat geliyor diyorlardı, umarım öyledir. Clover'da tüm kextleri vs. güncellememe rağmen kurulum hatası alıyordum.

Teşekkürler.

Videoyu denedim benim olmadı. Siz yapabildiniz mi? Ben de Mojave'den ayrılmak istemiyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı