Monitör 1080p'de kötü gösteriyor

Overlord2

Decapat
Nasıl açıklanır bilmiyorum ama ViewSonic VX2768-PC-mhd monitörüne sahibim bazı oyunlarda Ultra ayarlarda olmasına rağmen uzağı kötü gösterirken YouTube'dan izlediğim videolar 1080p de olmasına rağmen 480p de gibi çok araştırdım sordum ama hiçbir cevap bulamadım AMD RX6600 kullanıcısıyım.

27 inç olduğundan. 27 inç monitör kullanacaksanız piksel yoğunluğunun yüksek olmasından ve en az 2k çözünürlüğe dikkat edin.

27 inç monitör alarak hata etmişsiniz bence. Ekran ne kadar büyürse görüntü kalitesi o kadar kötüleşir; çünkü 1080P'yi 27 inçlik bir ekrana sığdırıyor. 2K Çözünürlük 27 inçe uyumlu olur ve kaliteli gözükür.

Sağ olun deneyip dönüş yapacağım ama monitör ve ekran kartı 1080p diye biliyorum.
Ekran kartının çözünürlük destekleme olayı yok ki, 8K'da koysan yine oynatır.

27 inç monitör alarak hata etmişsiniz bence. Ekran ne kadar büyürse görüntü kalitesi o kadar kötüleşir çünkü; 1080P'yi 27 inçlik bir ekrana sığdırıyor. 2K çözünürlük 27 inçe uyumlu olur ve kaliteli gözükür.

Peki sağ olun.

27 inç monitör alarak hata etmişsiniz bence. Ekran ne kadar büyürse görüntü kalitesi o kadar kötüleşir çünkü; 1080P'yi 27 inçlik bir ekrana sığdırıyor. 2K çözünürlük 27 inçe uyumlu olur ve kaliteli gözükür.

Yazdıktan hemen sonra baktım 1080P'yi çok iyi oynatıyormuş destekleme olayı yokmuş dediğiniz gibi.

Fotoğraf ekleme şansın var mı?

Evet ekleyeyim hemen.

VSR de o işe yaramıyor mu?

27 inç monitör alarak hata etmişsiniz bence. Ekran ne kadar büyürse görüntü kalitesi o kadar kötüleşir; çünkü 1080P'yi 27 inçlik bir ekrana sığdırıyor. 2K çözünürlük 27 inçe uyumlu olur ve kaliteli gözükür.

27 inç olduğundan. 27 inç monitör kullanacaksanız piksel yoğunluğunun yüksek olmasından ve en az 2K çözünürlüğe dikkat edin.

Monitörde VSR açmama rağmen 2K göstermiyor 4K ve üstü en fazla.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-25 141324.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-25 141324.png
    63,6 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:

Geri
Yukarı