Monitör açıldıktan 4-5 saniye sonra kapanıyor

Larentha

Zeptopat
Daha fazla  
Kasayı açıyorum sorunsuz çalışıyor monitör açılıyor lakin 4-5 sn sonra kapanıyor ama ışığı yanıyor. Kabloları söktüm taktım olmadı bütün yolları denedim sebebi nedir?

Monitörünüzdeki ledler yanmış olabilir. Eğer kasa çalışıyor ve ekran geldikten sonra gidiyorsa kablo veya ekran kartı değildir. Emin olmak için başka monitör ile denemeli veya HDMI kablosu ile TV'ye bağlayıp görüntü almayı denemelisiniz. Eğer görüntüyü sorunsuz alıyorsanız monitör ledleriniz yanmıştır.

Kasayı açıyorum sorunsuz çalışıyor monitör açılıyor lakin 4-5 sn sonra kapanıyor ama ışığı yanıyor. Kabloları söktüm taktım olmadı bütün yolları denedim sebebi nedir?

Aynı sorun hafta sonu bende de oldu büyük ihtimal ekran LED'leri yandı yani aslında ekran çalışıyor ama LED'ler yanmadığı için biz görmüyozz.

Monitörünüzdeki LED'ler yanmış olabilir. Eğer kasa çalışıyor ve ekran geldikten sonra gidiyorsa kablo veya ekran kartı değildir. Emin olmak için başka monitör ile denemeli veya HDMI kablosu ile TV'ye bağlayıp görüntü almayı denemelisiniz. Eğer görüntüyü sorunsuz alıyorsanız monitör ledleriniz yanmıştır.

Benimkiler büyük ihtimal öyle oldu tamir şansı var mı onların değişiyorkar mı?

Monitör modeli nedir ve kaç yıllık? Ekranda No signal vs yazıyor mu?
Casper 900W
Monitör modeli nedir ve kaç yıllık? Ekranda No signal vs yazıyor mu?
No Signal kapatınca yazıyor
Monitörünüzdeki ledler yanmış olabilir. Eğer kasa çalışıyor ve ekran geldikten sonra gidiyorsa kablo veya ekran kartı değildir. Emin olmak için başka monitör ile denemeli veya HDMI kablosu ile TV'ye bağlayıp görüntü almayı denemelisiniz. Eğer görüntüyü sorunsuz alıyorsanız monitör ledleriniz yanmıştır.
Ekran gidiyor ama monitörün ışığı hala yanıyor gitse bile
Evet, monitör LED'leri değiştiyor. Tamir edebilirsiniz.
Kaç TL'ye patlar ledler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı