Monitör dahil 25 bin TL sistem toplama

aytaci09

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, aylar önce burada @kino reis sayesinde cillop gibi bir sistem toplamıştım. Ryzen 5600X işlemcili 6600XT Nitro erkan kartlı sistemimden çok memnun idim fakat yaptık bir gençlik hatası sattım bütün sistemi. Aylar sonra tekrar bir sistem almaya karar verdim bu sefer kasa ile beraber monitör de bakıyorum. Sistem ve monitör yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

@kino bu güzel kardeşine tekrar yardımcı olmak ister misin 😁

1.png

24Bin TL

2 24BinTL.png

24Bin TL

3 24BinTL.png

24.500 TL (Monitör dahil değil)

4 24.500TL.png

24.500 TL

5 24.500TL.png

Attıklarınız yerine şuna bakın:

Üzerine iyi bir hava soğutma ve monitör alırsınız, paranızın bir kısmı cebinizde bile kalır. 22K gidip de RX 6600'lü veya 3060'lı bir sisteme verilmez şu an.

Attıklarınız yerine şuna bakın:

Üzerine iyi bir hava soğutma ve monitör alırsınız, paranızın bir kısmı cebinizde bile kalır. 22K gidip de RX 6600'lü veya 3060'lı bir sisteme verilmez şu an.
O kadar baktım bu sistemi görmemişim teşekkürler. Keşke tercihlerde sıvı değil de hava soğutma da olsaymış :)

O kadar baktım bu sistemi görmemişim teşekkürler. Keşke tercihlerde sıvı değil de hava soğutma da olsaymış :)

Zaten almaya karar verirseniz monitörü de hava soğutmayı da dışarıdan alın. Scythe Fuma 2, Arctic Freezer 34 eSports Duo gibi modeller iş görür. Monitörü de yine kampanyalı bir yerden alabilirsiniz.

Zaten almaya karar verirseniz monitörü de hava soğutmayı da dışarıdan alın. Scythe Fuma 2, Arctic Freezer 34 eSports Duo gibi modeller iş görür. Monitörü de yine kampanyalı bir yerden alabilirsiniz.
Dostum kusura bakma çok anlamıyorum aslında teknik kısımlardan. İşlemci gayet güzel fakat bu anakart yeterli mi sence

Dostum kusura bakma çok anlamıyorum aslında teknik kısımlardan. İşlemci gayet güzel fakat bu anakart yeterli mi sence

Yeterli. Giriş seviye bir anakart çok üst düzey değil ama zaten attığınız sistemlerdekiler de öyleydi, 12400’ü de sorunsuz besler. 12400F piyasanın en güncel ve en f/p işlemcilerinden, güç tüketimi de nispeten düşük olduğundan anakartı fazla zorlamayacaktır. 12700F olsaydı daha üst bir anakart almak mantıklı olurdu tabii.

Yakın zamanda bu sistem çok dikkatimi çekti indirimler bitmeden alabilirim belki. Sizin de ilginizi çekebilir diye düşünüyorum. Attığınız sistemlere göre çok daha iyi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı