Monitör ekran tamiri ne kadar tutar?

Jwandist

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir hafta önce 9 yaşındaki kuzenim ile beraber FIFA oynarken PS4 kolunu ekrana fırlattı ve ekran kırıldı. ViewSonic desteğe ilettim fakat tamir olmayacağını, değişim yapacaklarını söylediler ve 2200 TL fiyat çektiler. Monitörümü bir bilgisayarcıya yaptırma şansım var mı ve tahmini ne kadar tutar?

aadaawddaw.jpg

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir hafta önce 9 yaşındaki kuzenim ile beraber FIFA oynarken PS4 kolunu ekrana fırlattı ve ekran kırıldı. ViewSonic desteğe ilettim fakat tamir olmayacağını, değişim yapacaklarını söylediler ve 2200 TL fiyat çektiler. Monitörümü bir bilgisayarcıya yaptırma şansım var mı ve tahmini ne kadar tutar?

Eki Görüntüle 931377

LCD panel değiştirilerek düzeltilebilir. Muadil ekranlar ucuz olur, Orjinal ekran bulur musunuz bilemiyorum. Fiyatı ekrandan ekrana değişir. 100₺+ da işçilik ücreti verirsiniz.

Eki Görüntüle 931377

Panel neredeyse sıfırı ile aynı para, çöp maalesef.

Geri
Yukarı