Monitör "Genel PnP olmayan monitöre" olarak görünüyor

MercedesKadir

Hectopat
Daha fazla  
Aygıt yöneticisinde genel PnP olmayan monitör yazıyor. Çözünürlük 640'a 480 AMD'den özel çözünürlük yaptım 1920*1080 yaptım böyle kullanıyorum. Başka çözünürlük yok kablo değiştirdim hala aynı. Her şeyi denedim fakat olmadı bir çözüm var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir problem yok genelde öyle gözükür.
malasef valorant vs gibi oyunlarda çözünürlük değiştiremiyorum bu büyük bi sorun
Dönüştürücü kullanıyormusunuz ? DVI to VGA tarzı bişey mesela.
düzelir diye dönüştürücü aldım fakat oda işte yaramadı
Monitörünüze ait sürücüyü yüklemeniz gerekiyor, böylelikle düzecelektir.
monitör biraz eski olduğu için sürücüsü yok

malasef valorant vs gibi oyunlarda çözünürlük değiştiremiyorum bu büyük bi sorun

düzelir diye dönüştürücü aldım fakat oda işte yaramadı

monitör biraz eski olduğu için sürücüsü yok
Aynı sorun bendede vardı ve görüntüyü VGA ve DVİ portlarından aldığımda VALORANT'ta çözünürlük değiştiremiyordum en son HDMI to VGA aldım ve görüntüyü HDMI portundan aldığımdan beri Hem çözünürlük değiştirebiliyorum hemde "Genel PNP Olmayan monitör" yazısı yerine şuan "Genel PNP monitör" yazıyor. Ekran kartınızda HDMI çıkışı varsa HDMI to VGA alıp çözebilirsiniz.

Aynı sorun bende de vardı ve görüntüyü VGA ve DVI portlarından aldığımda Valorant'ta çözünürlük değiştiremiyordum en son HDMI to VGA aldım ve görüntüyü HDMI portundan aldığımdan beri hem çözünürlük değiştirebiliyorum hem de "genel PnP olmayan monitör" yazısı yerine şu an "genel PnP monitör" yazıyor. ekran kartınızda HDMI çıkışı varsa HDMI to VGA alıp çözebilirsiniz.

Ben HDMI to DVI aldım görüntüyü HDMI kablosu üzerinden alıyorum hala aynı büyük ihtimalle HDMI to VGA almam lazım.
Aynı sorun bende de vardı ve görüntüyü VGA ve DVI portlarından aldığımda Valorant'ta çözünürlük değiştiremiyordum en son HDMI to VGA aldım ve görüntüyü HDMI portundan aldığımdan beri hem çözünürlük değiştirebiliyorum hem de "genel PnP olmayan monitör" yazısı yerine şu an "genel PnP monitör" yazıyor. ekran kartınızda HDMI çıkışı varsa HDMI to VGA alıp çözebilirsiniz.

Bir de hangi ürünü aldınız HDMI to VGA da benim de ondan almam lazım çünkü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı