Monitör için ASUS ve AOC gibi markarlar nasıl?

Bütçe
1000

Ferit Akbulut

Kilopat
Yer
Halep
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iherkese iyi bayramlar. Ben bir monitör alacağım 1ms 75 Hz ya da 1ms 60 Hz olsun istiyorum. Power Boost dandik dediler. Ben de başka marka arayışına girdim. ASUS ve AOC markaları var. Tavsiye eder misiniz? (linkini aşağıya bıraktım).ya da başka marka öneriniz varsa onu da yazabilirisiniz. (bütçem 1000 lira lütfen biraz bütçeni artır falan demeyin artmaz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar iherkese iyi bayramlar. Ben bir monitör alacağım 1ms 75 Hz ya da 1ms 60 Hz olsun istiyorum. Power Boost dandik dediler. Ben de başka marka arayışına girdim. ASUS ve AOC markaları var. Tavsiye eder misiniz? (linkini aşağıya bıraktım).ya da başka marka öneriniz varsa onu da yazabilirisiniz. (bütçem 1000 lira lütfen biraz bütçeni artır falan demeyin artmaz)
AOC tavsiye ederim, Asus monitörleri pek tavsiye etmem. 24 inç Asus monitörüm vardı, bozulmuştu.

21.5 inc AOC var hocam.
AOC tavsiye ederim, ASUS monitörleri pek tavsiye etmem. 24 inç ASUS monitörüm vardı, bozulmuştu.

Ve ASUS'un bazı modelleri kronik sorunlu araştırılarak alınması gerek.

Arkadaşlar kusura bakmayın yazım hatasından dolayı kısa bi ban yedim linkleri atamadım linkler şöyle:

Geri
Yukarı