Monitör için HDMI kablo önerisi

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhabalar, monitörümde VGA dişi giriş var. Aldığım ekran kartında da HDMI dişi çıkış var. Elimdeki kablo da 2 erkek VGA kablosu. 2'sini birbirine bağlamak için direk kablo var mı yoksa VGA ucu erkek HDMI uca çevirip takmam mı gerekli? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım linkteki ürün size yardımcı olacaktır. Benzerleri de sitede mevcut. Bir bakın derim. Ses desteklisini almanızı öneririm. Attığım sanırım ses destekli değil.
VGA'dan HDMI'a dönüşümler verimsiz olacaktır. HDMI girişi var mı monitörde ya da VGA çıkış var mı ekran kartında?
Hocam adam monitörde hdmi girişi olsa böyle bir işe kalkışır mı sence ? Fantezi mi bu..

Sanırım linkteki ürün size yardımcı olacaktır. Benzerleri de sitede mevcut. Bir bakın derim. Ses desteklisini almanızı öneririm. Attığım sanırım ses destekli değil.

Hocam adam monitörde hdmi girişi olsa böyle bir işe kalkışır mı sence ? Fantezi mi bu..
Belki sadece elindeki kablo varken yenisini almakla uğraşmamak için sormuştur diye düşündüm :) ama haklısın.

Hocam bir HDMI to VGA işinizi görecektir.
n11.com'dan HDMI TO VGA KABLOSU ÇEVİRİCİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ GÖRÜNTÜ ADAPTOR LAPTOP M seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

VGA'dan HDMI dönüştürücüler görüntüde geçikme yapar ve düşük kalitede verir sana HDMI öneririm ve HDMI olarak piyasada en iyisi olabilecek bir ürün bıraktım sana.
.

Asla pişman olmazsın.

Ekran kartım RX5500 XT 4GB olan. Yani sadece HDMI ve Display Port çıkışları var. Monitörüm de AOC E2270Swn. Sadece VGA çıkışı var.
VGA'dan HDMI dönüştürücüler görüntüde geçikme yapar ve düşük kalitede verir sana HDMI öneririm ve HDMI olarak piyasada en iyisi olabilecek bir ürün bıraktım sana.
.

Asla pişman olmazsın.
Monitörüm VGA çıkış maalesef.

Evet yukarıdaki linkteki dönüştürücü işimi görüyor. Merak ettim de direk 2 ucu farklı olan kablo yok mu ya ? 1 ucu DisplayPort öbür ucu VGA ya da 1 ucu HDMI öbür ucu da VGA gibi ?

Kardeşim ben VGA to HDMI kesinlikle tavsiye etmem eğer alacaksan bunu al.
Baseus Enjoyment Hdmı To Vga Dönüştürücü Adaptör Kablo 1 Metre - n11.com biraz pahalı ama en iyisi

Sana mönitor almanı tavsiye ederimm mönitor olarak.
.
Piyasadaki en iyi fiyat perfonmans ürünü al kullan HDMI kablosu da var
Ve insan gözü sadece 60 Hz görebiliyor boşuna 144Hz'lere para verme.

Kardeşim ben VGA to HDMI kesinlikle tavsiye etmem eğer alacaksan bunu al.
Baseus Enjoyment Hdmı To Vga Dönüştürücü Adaptör Kablo 1 Metre - n11.com biraz pahalı ama en iyisi

Sana mönitor almanı tavsiye ederimm mönitor olarak.
.
Piyasadaki en iyi fiyat perfonmans ürünü al kullan HDMI kablosu da var
Ve insan gözü sadece 60 Hz görebiliyor boşuna 144Hz'lere para verme.
İnsan gözü ne kadar 60Hz görse bile şahsen 144 ile 60 Hz arasındaki farkı rahatça sezebiliyorum. Akıyor çünkü.
Ve yeni monitör alacak kadar bütçem yok çünkü yeni aldım RX5500 XT'yi.

Yeni konular

Geri
Yukarı