Monitör kasasına dökülen Japon yapıştırıcısı nasıl çıkarılır?

HyperWes

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 7700XT RYZEN 9 7950X3D 32 GB RAM
Meslek
(TaleWorlds Entertainment) Dijital Oyun Geliştiriciliği Stajyeri
Bir monitörüm var, arıza yaptı. Tamir etmek için vidalarını söktüm, bir de ne göreyim; monitör benden önce işlem görmüş. Monitörün kapağını Japon ile yapıştırmışlar. Japon'u nasıl sökebilirim, ısı versem falan, çıkar mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir monitörüm var, arıza yaptı. Tamir etmek için vidalarını söktüm, bir de ne göreyim; monitör benden önce işlem görmüş. Monitörün kapağını Japon ile yapıştırmışlar. Japon'u nasıl sökebilirim, ısı versem falan, çıkar mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Japon'u nasıl sökebilirim :D

Bunu yapan adam hangi kafayla yaptı bilmiyorum ama saf alkol ve aseton deneyeceğim umarım işe yarar.

Bence ilk önce ısıt daha sonra o kısmı ekrandan ayırıp çerçevede japon yapıştırıcısı olan kısma tiner ile bir bez alıp temizle.

Bence ilk önce ısıt daha sonra o kısmı ekrandan ayırıp çerçevede japon yapıştırıcısı olan kısma tiner ile bir bez alıp temizle.

Monitörümde çerçeve yok ön Full cam arka kasada vidalı kapak var oradan çıkıyor ama benden önceki adam Full japon döküp sonra vidalamış.

Geri
Yukarı