Monitör önerisi

Bütçe
2000-2200

Mahmut Aksoy

Kilopat
Daha fazla  
Sistemim.
AMD Ryzen 5 3600.
GTX 1660 Super.
Bu monitörü düşünüyorum. Sizin önerileriniz nelerdir? IPS ile VA panel arasında çok kaldım. Benim için önemli olan görüntünün canlılığıdır.

Attığınız monitör gayet güzel ama 1080p'de 27'' tercih edilmemeli. Önerim:

Attığınız güzeldir, eğer monitör ile aranızda yeterince fazla mesafe bırakıyorsanız 27" 1080p kötü değil. Alternatif olarak attığıma bakabilirsiniz.

VA ve TN panllerde soluk renk var. VA panel siyah versede renk konusunda sınıfta kalır. İPS paneller renk olarak harika LG ULtraGear monitörlerinde 1 ms GtG gerçek 1 ms verir. MPRT modu açıkken renkleri soluklaştırır ve parlaklığı kısar. LG en iyi karar.

VA ve TN panllerde soluk renk var. VA panel siyah versede renk konusunda sınıfta kalır. İPS paneller renk olarak harika LG ULtraGear monitörlerinde 1 ms GtG gerçek 1 ms verir. MPRT modu açıkken renkleri soluklaştırır ve parlaklığı kısar. LG en iyi karar.
Hiçbir İPS panel 1ms veremez. Grey To Grey 1ms'dir ve siz de oyunları siyah beyaz oynamazsanız İPS panelde 1ms alamazsınız.

VA ve TN panllerde soluk renk var. VA panel siyah versede renk konusunda sınıfta kalır. IPS paneller renk olarak harika LG ULtraGear monitörlerinde 1 ms GtG gerçek 1 ms verir. MPRT modu açıkken renkleri soluklaştırır ve parlaklığı kısar. LG en iyi karar.
Sadece VA ve IPS karşılaştırmak doğru değil, bütün monitörlerdeki VA paneller aynı olmuyor. En basitinden LC27HG70QQMXUF ile LG 24GN650'yi renk bakımından karşılaştıralım, LC27 olan kazanacaktır.

Attığınız monitör gayet güzel ama 1080P'de 27" tercih edilmemeli. Önerim:

Bu attığınız monitörde G-SYNC var mı?
Attığınız güzeldir, eğer monitör ile aranızda yeterince fazla mesafe bırakıyorsanız 27" 1080p kötü değil. Alternatif olarak attığıma bakabilirsiniz.

Bu attığınız monitörde G-SYNC var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı